verkocht
Jeanneau Leader 805 Basisgegevens van de Jeanneau Leader 805
| Categorie: |
Motorjacht |
| Vraagprijs: |
verkocht |
| Bouwjaar: |
2004 |
| Materiaal: |
Polyester |
| Ligplaats: |
Loosdrecht |
| Afmetingen: |
8,05 m x 2,95 m x 0,54 m |
| Motorisatie: |
Volvo Penta 230 pk, 6 cilinder diesel |
Algemene omschrijving
Volgnummer 4027, JEANNEAU LEADER 805, diep v, 8,05m x 2,95m x 0,54m, bouwjaar ca. 2004, 1x 230 pk Volvo Penta diesel, type KAD43, boegschroef, hekschroef, romp polyester, kersen interieur, ankerlier electrisch, windscherm, zwemplateau, zwemtrap, cabrioletkap, zonnetent, dynamo, acculader, walaansluiting, navigatieverlichting, dieptemeter, log, Raymarine GPS, 2/4 slaapplaatsen, onder water toilet, koelkast, radio
Algemeen
| Ontwerper: | Garroni |
| Werf: | Jeanneau |
| Rompvorm: | V-bodem |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Open Kuip (OK): |  |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,3 m |
| Diepgang: | 54 cm |
| Waterverplaatsing: | 2.500 kg |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Buiten |
| Trimflaps: |  |
Accommodatie
| Salon: |  |
| Machinekamer: |  |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm
kersen betimmering |
| Kleur stoffering: | Groen |
| Kussens: |  |
| Watertank & materiaal: | 120 liter |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Radio/CD-speler: | radio |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: |  |
Motor en elektra
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Volvo Penta |
| Model: | KAD43 |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 230 pk |
| Brandstof: | Diesel |
| Overbrenging: | Hekdrive |
| Voortstuwing: | Duoprop |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1
320 l. |
| Max snelheid: | 48 km/u |
| Kruissnelheid: | 12 km/u |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Hekschroef: | Elektrisch |
| Accu: | 2 x 90 Ah |
| Acculader: |  |
| Dynamo: |  |
| Walstroom: |  |
| Walstroomkabel: |  |
| Voltage: | 12V 220V |
Navigatie en elektronica
| Kompas: |  |
| Dieptemeter: |  |
| GPS: |  |
| Marifoon: |  |
Uitrusting buitenom
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Elektrisch |
| Buiskap: |  |
| Zeerailing: |  |
| Zwemplatform: |  |
| Zwemtrap: |  |
| Stootwillen, lijnen: |  |
| Kuiptafel: |  |