| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1986 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 7,20 m x 2,65 m x 0,70 m | ||
| Motorisatie: | Yanmar 30 pk diesel, 3 cilinders | ||
Volgnummer 4021, SKAGERRAK 720, overnaads, 7,20m x 2,65m x 0,70m, bouwjaar ca. 1986, 1x 30 pk Yanmar diesel, romp polyester, besturing mechanisch, zwemtrap, cabrioletkap, dynamo, 2 slaapplaatsen, kooktoestel 2-pits , ruitenwissers
| Werf: | Lunde Bat Noorwegen |
| Rompvorm: | Semi s-spant overnaadse spitsgat romp |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Ramen: | aluminium raamlijsten, zwart geanodiseerd |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Diepgang: | 70 cm |
| Waterverplaatsing: | 2.000 kg |
| Besturing: | Stuurwiel mechanische besturing |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Stahoogte: | 185 cm |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm teak betimmering |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem dompelpomp in jerrycan |
| Toiletten: | Handmatigmoet nog aangesloten worden |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Spiritus Origo |
| Koelkast & voeding: | 50 liter Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Yanmar |
| Aantal cilinders: | 3 |
| Vermogen: | 30 pk |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 2 liter/uur |
| Keerkoppeling: | ![]() |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Materiaal brandstoftank: | Aluminium |
| Max snelheid: | 13 km/u |
| Kruissnelheid: | 9 km/u |
| Toerenteller: | ![]() |
| Accu: | ![]() |
| Voltage: | 12V |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Buiskap: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |