| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1980 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 9,20 m x 3,00 m x 0,80 m | ||
| Motorisatie: | Mercedes OM 615, 55 pk diesel | ||
Volgnummer 4008, STALEN MOTORKRUISER TYPE KEMPALA, knikspant, 9,20m x 3,00m x 0,80m, bouwjaar ca. 1980, 1x 55 pk Mercedes diesel, type OM615, Vetus boegschroef, romp staal, dek staal, rubber & aluminium raamlijsten, besturing hydraulisch, windscherm, zwemplateau, zwemtrap, dynamo, victron combi 70A acculader, victron combi 1300W omvormer, navigatieverlichting, 2/3 slaapplaatsen, onder water toilet, koelkast, kooktoestel 4-pits
| Werf: | onbekend |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium en rubber raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Diepgang: | 80 cm |
| Waterverplaatsing: | 6 kg |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulisch |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Stahoogte: | 185 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 1 Extra: 1 Crew: 3 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 125 liter Kunststof |
| Watersysteem: | Druksysteem electrische drinkwaterpomp |
| Toiletten: | Handmatigonderwater pomptoilet |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Mercedes |
| Model: | OM615 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 55 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 3.565 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 3 liter/uur |
| Keerkoppeling: | PRM |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Max snelheid: | 12 km/u |
| Kruissnelheid: | 9 km/u |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Vetus |
| Accu: | 4 x 2 x 100Ah, 1 x 225 , 1 x 180 AH |
| Acculader: | 70 A |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 1.300 Watt Victron combi |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Zonnepaneel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |