| Categorie: | Sloep | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2022 | ||
| Materiaal: | Aluminium | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 6,00 m x 2,35 m x 0,60 m | ||
| Motorisatie: | Torqueedo 4kW electromotor | ||
Een nieuwe full option, 100% elektrische, aluminium e-Qruiser 600 is direct beschikbaar voor verkoop. Deze zomer varen is nog mogelijk!
Eventuele ligplaats in onze verkoophaven in Loosdrecht is bespreekbaar.
Prijs: € 49.900,-
| Werf: | Qrafter |
| CE: | C |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Grijs |
| Dek en opbouw kleur: | Beige |
| Dek en opbouw materiaal: | Aluminium flexiteek dek in de kuip en op het voordek |
| Diepgang: | 60 cm |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Buiten |
| Toiletten: | 1 Handmatigporta potti |
| Koelkast & voeding: | Elektrisch koelbox |
| Merk: | Torqueedo |
| Vermogen: | 4 kW |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Max snelheid: | 10 km/u |
| Kruissnelheid: | 7 km/u |
| Boegschroef: | Elektrisch Vetus 25kgf |
| Accu: | ![]() |
| Acculader: | ![]() |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 48V |
| Log/snelheid: | ![]() |
| Bimini: | zwaar rvs frame |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |