| Categorie: | Sloep | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2002 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Sloep ligt onder een Boatsaver bij nabijgelegen jachthaven | ||
| Afmetingen: | 7,20 m x 2,50 m x 0,70 m | ||
| Motorisatie: | Volvo Penta MD 2020, 3 cilinder diesel, 1195 draaiuren | ||
Zeer fraai en goed onderhouden exemplaar van de bekende Wajer Kapiteinssloep 7.20m Comfort.
| Ontwerper: | Rik Homan/Dorus Wajer |
| Werf: | Wajer Watersport |
| CE: | C |
| Rompvorm: | overnaadse polyester romp |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | teak |
| Doorvaarthoogte normaal: | 1,15 m |
| Diepgang: | 70 cm |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing, aangehangen roer |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Doorlopende kiel |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Verwarming: | vloerverwarming via motor |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Volvo Penta |
| Model: | MD2020 |
| Aantal cilinders: | 3 |
| Vermogen: | 19 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 1,5 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Hurth |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef scatra homokinetische koppeling |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 1 x 50 l. rvs tank |
| Materiaal brandstoftank: | Rvs |
| Max snelheid: | 13 km/u |
| Kruissnelheid: | 9 km/u |
| Toerenteller: | ![]() |
| Accu: | ![]() |
| Voltage: | 12V |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Bimini: | ![]() |
| Dekzeil(en): | winter en zomerkleed |
| Trailer: | Van Claes RVS Trailer |
| Teakdek: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |