| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2004 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 8,50 m x 3,40 m x 0,85 m | ||
| Motorisatie: | 1x inboord Vetus 33pk 4 cilinder diesel | ||
Een rondspant Polyester Pieterse 850 met een Vetus 33 pk diesel motor uit 2004.
| Werf: | Poldijk bv rhenen Bouw casco |
| Bouwnummer: | 32 |
| CE: | D |
| Rompvorm: | Rondspant |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 1,65 m |
| Diepgang: | 85 cm |
| Waterverplaatsing: | 4.200 kg |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Buiten |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Salon: | ![]() |
| Eethoek: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Extra: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm Teak |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Kussens: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 120 liter Rvs |
| Watersysteem: | Druksysteem elektrisch |
| Warm water: | ![]() |
| Toiletten: | 1 Handmatigonder water |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | Elektrisch |
| Verwarming: | hete luchtWebasto |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Vetus |
| Model: | M415A122A |
| Bouwjaar: | 2004 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 33 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 1.842 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 2 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Hurth |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 120 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Rvs |
| Max snelheid: | 12 km/u |
| Kruissnelheid: | 9 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Vetus |
| Accu: | 2 x 100 Ah & 125 Ah |
| Acculader: | ![]() |
| Dynamo: | ![]() Vetus |
| Walstroom: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Kompas: | ![]() |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Ankers & materiaal: | 1 x Rvs |
| Anker bevestiging: | Lijn & ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Buiskap: | ![]() |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Dekzeil(en): | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Teakdek: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |