| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1976 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 12,50 m x 3,80 m x 1,20 m | ||
| Motorisatie: | Ford 6 cilinder, 105 pk diesel | ||
Volgnummer 3987, MERWEDE KRUISER, knikspant, 12,50m x 3,80m x 1,20m, bouwjaar ca. 1976, 1x 105 pk Ford diesel, romp staal, aluminium raamlijsten, mahonie interieur, besturing hydraulisch, tweede stuurstand, ankerlier hand, windscherm, zwemplateau, zwemtrap, spatzeilen, zonnetent, Victron acculader, zonnepaneel, walaansluiting, vloeistof kompas, 4/6 slaapplaatsen, boiler, electrisch toilet, koelkast, kooktoestel 4-pits therm. bev., hetelucht verwarming, ruitenwissers,
| Rompvorm: | Knikspant stalen knikspant romp |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Diepgang: | 120 cm |
| Waterverplaatsing: | 10 ton |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 2 Crew: 6 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kleur stoffering: | Gemêleerd |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 400 liter Staal |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | via boiler |
| Aantal baden: | 1 |
| TV: | met satelliet antenne |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | hete lucht2021 |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Ford |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 105 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 4.700 |
| Brandstof: | Diesel |
| Keerkoppeling: | Velvet |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect kielkoeling |
| Brandstoftank aantal: | ![]() |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 800 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 14 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Accu: | 2 x 180 Ah 2021 |
| Acculader: | ![]() Victron |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Bimini: | 2021 |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Bijboot: | ![]() |
| Bijboot buitenboordmotor: | ![]() |
| Davits: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |