| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1997 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 9,05 m x 3,20 m x 0,85 m | ||
| Motorisatie: | 1x Yanmar 3JH2E, 38 pk diesel | ||
| Ontwerper: | Vripack Yachting |
| Werf: | Hellingskip Sneek |
| Rompvorm: | Multiknik 5mm |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal 4mm |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,4 m |
| Kruiphoogte: | 240 cm |
| Diepgang: | 85 cm |
| Waterverplaatsing: | 5,5 ton |
| Besturing: | Stuurwiel buiten in de kuip via joystick |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 |
| Type interieur: | Modern, houtlook mahonie interieur |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 500 liter Rvs 2x 250L |
| Watertankmeter: | ![]() |
| Vuilwatertank & materiaal: | 360 liter Rvs 2x 180L |
| Watersysteem: | Druksysteem hydrofoor |
| Warm water: | boiler |
| Buitenwater: | buitendouche |
| Aantal douches: | 1 |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas 4 pits gas thermisch beveiligd |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | hete luchtTrumatic |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Yanmar |
| Model: | 3JH2E |
| Bouwjaar: | 1997 |
| Aantal cilinders: | 3 |
| Vermogen: | 38 kW |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 3.215 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 2,5 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Kanzaki met scatra-koppeling |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect interkoeling; met wierfilter en natte uitlaat |
| Brandstoftank aantal: | 2 2x 250L |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 500 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Boegschroef: | Elektrisch Cupa |
| Accu: | 3 x 1x 100Ah startaccu + 2x 165Ah service accu's |
| Acculader: | ![]() Mastervolt |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 300 Watt |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Zonnepaneel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Dieptemeter: | Eagle |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| GPS: | ![]() |
| Marifoon: | Raymarine |
| Aantal masten: | 1 fraaie elektrische RVS mast |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Zeerailing: | volledig RVS |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Teakdek: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Opmerkingen: | Teakdek in de kuip en op de kuipbanken |
| Reddingsboei: | ![]() |
| Bilgepomp: | Handmatig |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |