verkocht
Gillissen Vlet 840 OK Basisgegevens van de Gillissen Vlet 840 OK
| Categorie: |
Motorjacht |
| Vraagprijs: |
verkocht |
| Bouwjaar: |
1965 |
| Materiaal: |
Staal |
| Ligplaats: |
Loosdrecht |
| Afmetingen: |
8,40 m x 2,90 m x 0,78 m |
| Motorisatie: |
Samofa 52 pk diesel |
Algemene omschrijving
Volgnummer 3965, GILLISSEN VLET 840 OK, rondspant, 8,40m x 2,90m x 0,78m, bouwjaar ca. 1965, 1x 52 pk Samofa diesel, type 4DQ50, romp staal, dek staal, mahonie interieur, besturing mechanisch, kuiptent, dynamo, walaansluiting, navigatieverlichting, Simrad marifoon, Navman Tracker 5507 GPS, 2 slaapplaatsen, zelflozende kuip, stuurhuis, kooktoestel 2-pits , ruitenwissers, radio/CD
Algemeen
| Ontwerper: | Theo Gillissen |
| Werf: | Gillissen Hardinxveld |
| Rompvorm: | Rondspant |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Beige |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): |  |
| Diepgang: | 78 cm |
| Besturing: | Stuurwiel
mechanische overbrenging |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
Accommodatie
| Salon: |  |
| Stahoogte: | 180 cm |
| Eethoek: |  |
| Machinekamer: |  |
| Slaapplaatsen: | Extra: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kussens: |  |
| Watertank & materiaal: | Staal |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Toiletten: | chemisch toilet |
| Radio/CD-speler: |  |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | Gas + elektrisch |
Motor en elektra
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Samofa |
| Model: | 4DQ50 |
| Bouwjaar: | 1979 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 52 pk |
| Urenteller: |  |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 3 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Hurth |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect
beunkoeling |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 96 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Polyethyleen |
| Max snelheid: | 13 km/u |
| Kruissnelheid: | 10 km/u |
| Brandstoftankmeter: |  |
| Toerenteller: |  |
| Temperatuurmeter: |  |
| Accu: | 1 x 90Ah + 1 x 100 Ah |
| Dynamo: |  |
| Walstroom: |  |
| Walstroomkabel: |  |
| Voltage: | 12V |
Navigatie en elektronica
| GPS: | Navman
Tracker 5507 |
| Marifoon: | Simrad |
Uitrusting buitenom
| Kuiptent: |  |
| Stootwillen, lijnen: |  |
| Kuiptafel: |  |
Veiligheid
| Zelflozende kuip: |  |