| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1984 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 11,50 m x 3,40 m x 1,10 m | ||
| Motorisatie: | Vetus 62 pk diesel | ||
Volgnummer 3961, MOLENKRUISER, knikspant, 11,50m x 3,50m x 1,10m, bouwjaar ca. 1984, 1x 62 pk Vetus diesel, type P425, beunkoeling, Vetus boegschroef, romp staal, dek staal, aluminium raamlijsten, mahonie interieur, ankerlier hand, windscherm, zwemplateau, spatzeilen, Victron 20A acculader, walaansluiting, navigatieverlichting, Incastec dieptemeter, 5/7 slaapplaatsen, kombuis, dinette, 1x douche, electrisch toilet, koelkast, kooktoestel 3-pits therm. bev., recent compleet geschilderd.
| Ontwerper: | Klaas Mulder |
| Werf: | Klaas Mulder |
| Rompvorm: | Knikspant stalen romp |
| Rompkleur: | Grijs |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Opbouw vorm, materiaal: | stalen opbouw |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,4 m |
| Diepgang: | 110 cm |
| Waterverplaatsing: | 11.000 kg |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 5 Extra: 2 Crew: 7 |
| Type interieur: | Klassiek, warm mahonie betimmering |
| Kleur stoffering: | Wit |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 400 liter Staal |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Aantal douches: | 1 |
| Aantal baden: | 1 |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 3 pit(ten) Gas |
| Oven: | ![]() |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Vetus |
| Model: | P425 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 62 kW |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 4 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Hurth |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect beunkoeling, droge uitlaat |
| Brandstoftank aantal: | 2 x 250 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 500 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 13 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Vetus |
| Accu: | 1 x 50Ah start 2 x 120 Ah service (nieuw) |
| Acculader: | 20 A Victron |
| Dynamo: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Dieptemeter: | Incastec |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |