| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1975 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 8,15 m x 2,75 m x 0,80 m | ||
| Motorisatie: | 2 x Bukh DV20, 2 cilinder diesel | ||
Volgnummer 3957, SAGA 27 OK, overnaads, 8,15m x 2,75m x 0,80m, bouwjaar ca. 1975, 2x 20 pk Bukh diesel, type DV20, romp polyester, besturing mechanisch, cabrioletkap, Quick 25A acculader, walaansluiting, navigatieverlichting, 2 slaapplaatsen, koelkast, kooktoestel 2-pits , fraai, modern gerestylde Saga OC met twee hydraulisch aangedreven schroefassen, aluminium raamlijsten, nieuwe rubber stootrand extra dik, mat zwart gewrapte romp, mooie cabrioletkap, wintertent over volledige boot, teak HPL vloeren, recente stoffering, een zeer nette boot
| Ontwerper: | Selje Bruk Noorwegen |
| Werf: | Saga Boats Noorwegen |
| Rompvorm: | Semi s-spant overnaads polyester |
| Rompkleur: | Zwart |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Ramen: | aluminium raamlijsten, klapraam in stuurhut |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Diepgang: | 80 cm |
| Waterverplaatsing: | 2.500 kg |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Dubbel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Stahoogte: | 180 cm |
| Machinekamer: | ![]() |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 |
| Type interieur: | Modern, licht |
| Kleur stoffering: | Grijs |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | screens aan binnenzijde voorkajuit |
| Watertank & materiaal: | 23 liter Kunststof |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | 78 liter Gas waeco |
| Aantal identieke motoren: | 2 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Bukh |
| Model: | DV20 |
| Aantal cilinders: | 2 |
| Vermogen: | 2x 20 pk |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 3 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Volvo |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef hydraulische motor op schroefas |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 2 |
| Max snelheid: | 12 km/u |
| Kruissnelheid: | 9 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Accu: | 2 x 105 Ah |
| Acculader: | 25 A Quick |
| Dynamo: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Lijn |
| Kuiptent: | ![]() |
| Dekzeil(en): | wintertent over volledige boot |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |