| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1975 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 8,50 m x 2,80 m x 0,70 m | ||
| Motorisatie: | Vetus M417, 42 pk diesel uit 2012 | ||
Volgnummer 3947, POLARIS , knikspant, 8,50m x 2,80m x 0,70m, bouwjaar ca. 1975, 1x 42 pk Vetus diesel, type M417, interkoeling, Sidepower SP55, 2007 boegschroef, romp staal, mahonie interieur, besturing hydraulisch, zwemplateau, zwemtrap, kuiptent, wintertent, navigatieverlichting, Clipper dieptemeter, stuurstandaanwijzer, 2/4 slaapplaatsen, electrisch toilet, kooktoestel 4-pits therm. bev.
| Werf: | Jachtwerf Herman te Hank afbouw Van Dalen te Balk |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,2 m |
| Diepgang: | 70 cm |
| Waterverplaatsing: | 3.000 kg |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulisch |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
| Stahoogte: | 185 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 Crew: 4 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 150 liter Rvs |
| Watersysteem: | Druksysteem electrische pomp |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | Gas + elektrisch |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Vetus |
| Model: | M417 |
| Bouwjaar: | 2012 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 42 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 827 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 2 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Technodrive |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 2 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 90 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 13 km/u |
| Kruissnelheid: | 9 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Sidepower SP55, 2007 |
| Accu: | 2 x 85 Ah |
| Acculader: | ![]() CTEK |
| Voltage: | 12V |
| Dieptemeter: | Clipper |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Kuiptent: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |