| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2007 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Tot eind April in de hal in de winterslaap. Vanaf eind april/begin mei in onze verkoophaven! | ||
| Afmetingen: | 8,50 m x 3,40 m x 0,85 m | ||
| Motorisatie: | Yanmar 54 pk diesel + boegschroef | ||
Heerlijke cabin sloep aangeboden door de eerste eigenaar! Deze goed onderhouden boot staat nu nog hoog en droog in een hal maar is vanaf begin mei in onze verkoophaven te bezoeken!
| Ontwerper: | Hr. Pieterse |
| Werf: | Poldijk Jachtbouw, Rhenen |
| Bouwnummer: | 41 |
| CE: | C |
| Rompvorm: | Rondspant |
| Rompkleur: | Beige |
| Dek en opbouw kleur: | Beige |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester Heerlijk brede gangboorden van wel 43 cm !! |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 1,65 m |
| Diepgang: | 85 cm |
| Waterverplaatsing: | 4,1 ton |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Buiten |
| Roer: | Enkel |
| Indeling en verblijfsruimtes: | In de ruim opgezette cabin een royale u-bank die makkelijk om te 'toveren' is naar een bed, de kombuis aan stuurboord voorzien van gootsteen, 2 pits kooktoestel en koelkast en daar tegenover de natte cel, tevens voorzien van wastafel en electrisch toilet. In de royale open kuip zit aan bakboord de stuurstand met stuurstoel en een comfortabele u-bank die tevens 'omgebouwd' kan worden tot (zonne)bed. |
| Stahoogte: | 180 cm In de kajuit is de stahoogte 178 cm en in de kuip onder de tent 200 cm. |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 2 tot 4 slaapplaatsen |
| Type interieur: | Modern, licht Fraai essen interieur |
| Kussens: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 150 liter Rvs |
| Vuilwatertank & materiaal: | 50 liter Kunststof |
| Vuilwatertank afvoerpomp: | ![]() |
| Dekafzuiging vuilwater: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| TV: | ![]() |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Gas 2 pits thermisch beveiligd |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | hete luchtWebasto |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Yanmar |
| Model: | 4JH4te |
| Bouwjaar: | 2007 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 54 kW |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | De urenteller is momenteel, ivm winterstalling, niet af te lezen, volgt later |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 3 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Yanmar |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef 4 blads schroef |
| Koeling: | Indirect interkoeling; met wierfilter en natte uitlaat |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 150 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Rvs |
| Boegschroef: | Elektrisch BCS, 55 kgf |
| Accu: | 2 x 1x 80Ah startaccu + 1x 120Ah lichtaccu |
| Acculader: | 30 A Victron Centaur 12/30 |
| Dynamo: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Log/snelheid: | Raymarine |
| Dieptemeter: | Raymarine ST40 Bidata |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Lijn & ketting |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Kuiptafel: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |