| Categorie: | Ex-professionele motorboot | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1934 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 15,80 m x 3,50 m x 1,20 m | ||
| Motorisatie: | Caterpillar 3306 DIT, 223 pk 6 cilinder diesel, | ||
Volgnummer 3938, AMSTERDAMMER SLEEPBOOT, rondspant, 15,80m x 3,50m x 1,20m, bouwjaar ca. 1934, 1x 223 pk Caterpillar diesel, type 3306 DIT, romp staal, dek staal, besturing hydraulisch, Lowrance 3200 dieptemeter, marifoon, kompas, stuurstandaanwijzer, 2 slaapplaatsen, onder water toilet
| Werf: | Den Heeten en Co Leiden |
| Rompvorm: | Rondspant |
| Rompkleur: | Zwart |
| Dek en opbouw kleur: | Grijs |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal teakhouten stuurhut, klapbaar |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Diepgang: | 120 cm |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulisch |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
| Stahoogte: | 180 cm |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 400 liter |
| Radio/CD-speler: | radio |
| Verwarming: | CVop koelwater motor, en op Kabola (dient wel nagekeken) |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Caterpillar |
| Model: | 3306 DIT |
| Bouwjaar: | 1985 |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 223 pk |
| Brandstof: | Diesel |
| Keerkoppeling: | Twindisc |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 2 2 x 900 l. |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 18 km/u |
| Kruissnelheid: | 15 km/u |
| Toerenteller: | ![]() |
| Accu: | 2 x 100 Ah |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltage: | 24V |
| Kompas: | ![]() |
| Dieptemeter: | Lowrance 3200 |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Marifoon: | ![]() |
| Kraan: | ![]() |