verkocht
Currican 42 Basisgegevens van de Currican 42
| Categorie: |
Motorjacht |
| Vraagprijs: |
verkocht |
| Bouwjaar: |
1998 |
| Materiaal: |
Polyester |
| Ligplaats: |
Loosdrecht |
| Afmetingen: |
8,50 m x 3,15 m x 0,80 m |
| Motorisatie: |
2 x Perkins 85 pk diesel, 4 cilinder |
Algemene omschrijving
Volgnummer 3937, LLAUT MAJORQUIN 42 CURRICAN, 8,50m x 3,15m x 0,80m, bouwjaar ca. 1998, 2x 85 pk Perkins diesel, romp polyester, besturing hydraulisch, ankerlier electrisch, zwemplateau, zwemtrap, zonnetent, kompas, marifoon, 2/4 slaapplaatsen, zelflozende kuip, stuurhuis, dinette, onder water toilet, hetelucht verwarming, radio/CD
Algemeen
| Werf: | Astilleros Castillo Mallorca |
| CE: | C |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Ramen: | aluminium |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): |  |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,45 m |
| Diepgang: | 80 cm |
| Waterverplaatsing: | 4.000 kg |
| Besturing: | Stuurwiel
hydraulisch |
| Plek besturing: | Binnen |
Accommodatie
| Salon: |  |
| Stahoogte: | 175 cm |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 Crew: 4 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kussens: |  |
| Vuilwatertank & materiaal: | 45 liter Kunststof |
| Vuilwatertankmeter: |  |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Radio/CD-speler: |  |
| Kooktoestel & brandstof: | 1 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: |  |
| Verwarming: | hete lucht |
Motor en elektra
| Aantal identieke motoren: | 2 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Perkins |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 2x 85 pk |
| Brandstof: | Diesel |
| Keerkoppeling: | ZF |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Max snelheid: | 18 km/u |
| Kruissnelheid: | 12 km/u |
| Toerenteller: |  |
| Oliedrukmeter: |  |
| Temperatuurmeter: |  |
| Accu: | 4 x 100 Ah |
| Walstroom: |  |
| Voltage: | 12V |
Navigatie en elektronica
| Kompas: |  |
| Marifoon: |  |
Uitrusting buitenom
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Elektrisch |
| Bimini: |  |
| Buitenkussens: |  |
| Zeerailing: |  |
| Zwemplatform: |  |
| Zwemtrap: |  |
| Stootwillen, lijnen: |  |
Veiligheid
| Zelflozende kuip: |  |