| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1976 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 8,15 m x 2,75 m x 0,80 m | ||
| Motorisatie: | Volvo Penta d2-40, 4 cilinder diesel, 40 pk, 1025 draaiuren | ||
Volgnummer 3935, SAGA 27 AK, overnaads, 8,15m x 2,75m x 0,80m, 1x 40 pk Volvo Penta diesel, type D2-40, boegschroef, romp polyester, mahonie interieur, besturing mechanisch, victron acculader, dieptemeter, log, 2/4 slaapplaatsen, onder water toilet, webasto airtop 2000 hetelucht verwarming, goed varende Saga met recente 4 cilinder motor, boegschroef, heteluchtverwarming.
| Werf: | Saga Boats Noorwegen |
| Rompvorm: | Rondspant overnaads spitsgat |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Ramen: | rubber raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Diepgang: | 80 cm |
| Waterverplaatsing: | 2.400 kg |
| Besturing: | Stuurwiel mechanische overbrenging |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 Crew: 4 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 150 liter Kunststof |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | Gas + elektrisch |
| Verwarming: | hete luchtwebasto airtop 2000 |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Volvo Penta |
| Model: | D2-40 |
| Bouwjaar: | 2011 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 40 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 1.025 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 3 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Hurth |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 2 |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Vetus |
| Accu: | 2 x |
| Acculader: | ![]() victron |
| Dynamo: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Log/snelheid: | ![]() |
| Dieptemeter: | ![]() |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Kuiptent: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |