| Categorie: | Motorjacht |
| Vraagprijs: | verkocht |
| Bouwjaar: | 1980 |
| Materiaal: | Polyester |
| Ligplaats: | Loosdrecht |
| Afmetingen: | 10,00 m x 3,40 m x 0,90 m |
Volgnummer 3930, PRINCESS 33 OK, diep v, 10,00m x 3,40m x 0,90m, bouwjaar ca. 1980, 1x 145 pk Volvo Penta diesel, type heckdrive, boegschroef, romp polyester, besturing mechanisch, zwemplateau, zwemtrap, Victron 12/40 acculader, zonnepaneel, walaansluiting, Victron 12/800 omvormer, navigatieverlichting, vloeistof kompas, Autohelm dieptemeter, log, Simrad marifoon, stuurstandaanwijzer, 2/4 slaapplaatsen, boiler, 1x douche, onder water toilet, ruitenwissers
| Werf: | Marine Projects UK |
| Bouwnummer: | 33539 |
| Rompvorm: | V-bodem polyester halfglijder |
| Rompkleur: | Grijs |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Diepgang: | 90 cm |
| Waterverplaatsing: | 6 ton |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel hekdrive |
| Salon: | ![]() |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 Crew: 4 |
| Type interieur: | Modern, licht |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 220 liter Rvs 2 x 110 l. |
| Watersysteem: | Druksysteem elektrische drinkwaterpomp |
| Warm water: | via boiler |
| Aantal douches: | 1 |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 3 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Volvo Penta |
| Model: | TMD40 |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 145 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 3.020 |
| Brandstof: | Diesel |
| Overbrenging: | Hekdrive |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 500 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 19 km/u |
| Kruissnelheid: | 12 km/u |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Accu: | 2 x 120 + 180Ah |
| Acculader: | ![]() Victron 40A |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | ![]() Victron 800W |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Zonnepaneel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Kompas: | ![]() vloeistof |
| Log/snelheid: | ![]() Autohelm tridata |
| Dieptemeter: | ![]() Autohelm tridata |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Marifoon: | Simrad |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Kuiptent: | ![]() |
| Dekzeil(en): | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Davits: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |