verkocht
Merwede Kruiser 1250 Basisgegevens van de Merwede Kruiser 1250
| Categorie: |
Motorjacht |
| Vraagprijs: |
verkocht |
| Bouwjaar: |
1976 |
| Materiaal: |
Staal |
| Ligplaats: |
Loosdrecht |
| Afmetingen: |
12,50 m x 1,20 m x 3,80 m |
| Motorisatie: |
Ford 105 pk diesel |
Algemene omschrijving
Volgnummer 3928, MERWEDE KRUISER, knikspant, 12,50m x 3,80m x 1,20m, bouwjaar ca. 1976, 1x 105 pk Ford diesel, romp staal, aluminium raamlijsten, mahonie interieur, besturing hydraulisch, tweede stuurstand, ankerlier hand, zwemplateau, zwemtrap, zonnepaneel, walaansluiting, vloeistof kompas, 4/6 slaapplaatsen, ruitenwissers
Algemeen
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Grijs |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): |  |
| Diepgang: | 380 cm |
| Waterverplaatsing: | 10 ton |
| Besturing: | Stuurwiel
hydraulisch |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
Accommodatie
| Salon: |  |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: |  |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kussens: |  |
| Gordijnen: |  |
| Watertank & materiaal: | 400 liter Staal |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | boiler |
| Aantal baden: | 1 |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| Radio/CD-speler: |  |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: |  |
Motor en elektra
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Ford |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 105 pk |
| Urenteller: |  |
| Draaiuren: | 4.600 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 6 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Velvet |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect
kielkoeling met droge uitlaat |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 800 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 14 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Oliedrukmeter: |  |
| Temperatuurmeter: |  |
| Accu: | 2 x 180 Ah |
| Dynamo: |  |
| Walstroom: |  |
| Voltage: | 12V |
Navigatie en elektronica
| Kompas: |  |
Uitrusting buitenom
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Zeerailing: |  |
| Preek- en hekstoel(en): |  |
| Zwemplatform: |  |
| Zwemtrap: |  |
| Stootwillen, lijnen: |  |