| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1998 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 11,00 m x 3,85 m x 0,85 m | ||
| Motorisatie: | 75 pk Yanmar + boegschroef | ||
| Ontwerper: | L.M. Huitema |
| Werf: | REGO |
| Bouwnummer: | 97033 |
| Rompvorm: | Multiknik antifouling september 2020 |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten met thermopane beglazing |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,5 m |
| Kruiphoogte: | 255 cm |
| Diepgang: | 85 cm |
| Waterverplaatsing: | 11 ton |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Indeling en verblijfsruimtes: | Voorin een open punt met twee ruime eenpersoons bedden in de bekende V vorm, een natte cel voorzien van een douche en een elektrisch toilet. daar tegenover aan stuurboord een tweede hut met royaal tweepersoons bed. De stuurhut is ingericht met een overzichtelijke cockpit, een comfortabele hoekbank en een kombuis v.v. een 3 pits kooktoestel en heerlijk zicht rondom naar buiten, tevens toegang naar de ruim bemeten open kuip voorzien van teakhouten vloer en banken en tweede stuurstand. |
| Stahoogte: | 190 cm door het gehele schip ca. 1,90 m. |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 2 één afsluitbare hut |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 1 |
| Type interieur: | Modern, houtlook Zeer fraaie teakhouten betimmering |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 480 liter Kunststof 2x 240L. |
| Watertankmeter: | ![]() |
| Vuilwatertank & materiaal: | 240 liter Kunststof |
| Vuilwatertankmeter: | ![]() |
| Vuilwatertank afvoerpomp: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | Boiler 55L |
| Buitenwater: | buitendouche |
| Aantal douches: | 2 |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 3 pit(ten) Gas thermisch beveiligd |
| Koelkast & voeding: | 83 liter |
| Vriezer: | 7 liter |
| Verwarming: | hete luchtWebasto |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Yanmar |
| Model: | 4JH2-HTE |
| Bouwjaar: | 1997 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 75 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 2.280 |
| Brandstof: | Diesel |
| Keerkoppeling: | Kanzaki |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect interkoeling; met wierfilter en natte uitlaat |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 300 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Losse afstandsbediening Vetus |
| Accu: | 3 x 1x 125Ah startaccu + 2x 220Ah service accu + 1x boegschroefaccu |
| Acculader: | 50 A Vetus Combi 12/50 |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 1.500 Watt Vetus Combi 12/1500 |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Zonnepaneel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Kompas: | Vetus |
| Log/snelheid: | Vetus Combi 3 |
| Dieptemeter: | Vetus Combi 3 |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Marifoon: | Shipmate RS8300 |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Spudpalen: | ![]() |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Zeerailing: | volledig RVS |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | RVS |
| Teakdek: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Opmerkingen: | De spudpaal is er in 2013 door de Scheepsbouwers in Werkendam ingebouwd. Factuur is aanwezig. De kuiptent is in matige staat en eigenlijk aan vervanging toe. Er is nog wel een volledige wintertent aanwezig. |
| Bilgepomp: | Handmatig Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |