| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1978 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 12,80 m x 3,80 m x 1,30 m | ||
| Motorisatie: | 2x DAF type 575 + boegschroef | ||
| Werf: | Jachtwerf Te Hardinxveld |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw materiaal: | Hout Teakdek zijn matig tot slecht en opbouw heeft aandacht nodig! |
| Opbouw vorm, materiaal: | Houten opbouw |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,7 m |
| Diepgang: | 130 cm |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Salon: | ![]() |
| Indeling en verblijfsruimtes: | Voorin een open punt met bed in de bekende v-vorm, kombuis aan stuurboord en een dinette er tegenover aan bakboord, ruime salon met grote bank, twee stoelen en de binnen stuurstand. Aan de achterzijde de toegang tot het achterdek met tweede (buiten) stuurstand en toegang de achterkajuit. Hier is een natte cel met toilet en douchevoorziening en de royale achterkajuit voorzien van ruim tweepersoons bed en kaptafel. |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 2 |
| Type interieur: | Modern, licht |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 1.000 liter Staal |
| Watersysteem: | Druksysteem hydrofoor |
| Warm water: | Boiler 45L |
| Aantal douches: | 1 |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Elektrisch |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Aantal identieke motoren: | 2 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | DAF |
| Model: | 575 |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 2x 120 pk |
| Draaiuren: | niet bekend |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 5 liter/uur ca. 5L per motor per uur |
| Keerkoppeling: | ![]() |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 2 2x 500 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 1.000 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Boegschroef: | Elektrisch 24v |
| Accu: | 6 x 2x 180Ah start + 4x 140Ah service |
| Acculader: | ![]() Vetus |
| Dynamo: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Voltage: | 12V 24V 220V |
| GPS: | VDO |
| Marifoon: | Standard Horizon |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Lijn & ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Buiskap: | ![]() |
| Dekzeil(en): | spatzeilen rondom het achterdek |
| Zeerailing: | volledig RVS |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Teakdek: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Reddingsboei: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |