| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1997 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 10,70 m x 3,50 m x 1,20 m | ||
| Motorisatie: | 100 pk Hino diesel + boegschroef | ||
| Werf: | Jachtwerf Kompier, Woerden |
| Rompvorm: | Rondspant |
| Rompkleur: | Groen |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Kruiphoogte: | 245 cm |
| Diepgang: | 120 cm |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 Voorin een afsluitbare hut met v-bedden, kombuis aan bakboord en natte cel v.v. elektrisch toilet aan stuurboord er tegenover, ruime stuurhut met hoekbank en toegang tot de zelflozende open kuip met tweede stuurstand |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 |
| Type interieur: | Modern, houtlook |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 300 liter Rvs 2x 150L |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 3 pit(ten) Gas thermisch beveiligd |
| Oven: | ![]() |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | hete luchtEberspächer |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | HINO |
| Model: | W04D |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 100 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 1.665 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 4 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Velvet |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect Interkoeling; met wierfilter en natte uitlaat |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 400 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Boegschroef: | Elektrisch 24v, 5kW |
| Acculader: | 40 A Mastervolt 24/40 |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 200 Watt Victron 24/200 |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 24V 220V |
| Kompas: | ![]() |
| Dieptemeter: | ![]() |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| GPS: | ![]() |
| Marifoon: | ![]() |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Elektrisch 24v |
| Zeerailing: | volledig RVS |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |