| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1993 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 10,70 m x 3,45 m x 1,10 m | ||
| Motorisatie: | Vetus P4.25, 4 cilinder diesel van 62 pk | ||
Volgnummer 3915, MOLENKRUISER, knikspant, 10,70m x 3,45m x 1,10m, bouwjaar ca. 1993, 1x 62 pk Vetus diesel, type 4.25, Vetus boegschroef, romp staal, besturing hydraulisch, ankerlier hand, davits, windscherm, zwemplateau, zwemtrap, spatzeilen, cabrioletkap, zonnetent, Vetus Dakar 35A acculader, walaansluiting, Vetus Dakar 1500W omvormer, Raymarine ST60 dieptemeter, stuurstandaanwijzer, salon, 2/4 slaapplaatsen, stuurhuis, Trumatic gas verwarming
Ruime kruiser met open indeling, royale rondzit. Grote kombuis, dubbele stuurstand en net onderhouden. Fijn varend schip
| Ontwerper: | Klaas Mulder |
| Werf: | Klaas Mulder |
| Rompvorm: | Knikspant stalen romp |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal stalen dek, antislip geschilderd |
| Opbouw vorm, materiaal: | stalen opbouw |
| Ramen: | aluminium |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,4 m |
| Diepgang: | 110 cm |
| Waterverplaatsing: | 9.000 kg |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Salon: | ![]() |
| Indeling en verblijfsruimtes: | open voorkajuit, rondzit, stuurhuis binnenstuurstand, achteringang, achterkajuit met eigenaarshut met dubbel bed en toiletruimte. |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 Crew: 4 |
| Type interieur: | Klassiek, warm mahonie betimmering |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 250 liter Rvs |
| Watersysteem: | Druksysteem hydrofoor |
| Warm water: | via een geiser |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Magnetron: | ![]() |
| Koelkast & voeding: | Gas + elektrisch |
| Verwarming: | trumatic haard met ringverwarming |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Vetus |
| Model: | P4.25 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 62 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 1.450 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 3 liter/uur |
| Keerkoppeling: | PRM |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef vetgesmeerde as met python homokineet |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 250 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 13 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Vetus |
| Accu: | 4 x 200 Ah |
| Acculader: | 35 A Vetus Dakar |
| Omvormer: | 1.500 Watt Vetus Dakar Combi |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Dieptemeter: | ST60 |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |