| Categorie: | Sloep | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1932 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Leiderdorp | ||
| Afmetingen: | 8,05 m x 2,05 m x 0,55 m | ||
| Motorisatie: | Nanni 4.50, 4 cilinder 50 pk diesel. 348 draaiuren | ||
Volgnummer 3908, NOTARISBOOT, rondspant, 8,05m x 2,05m x 0,55m, bouwjaar ca. 1932, 1x 50 pk Nanni diesel, type 4.50, Sidepower boegschroef, romp staal, mahonie massief interieur, besturing hydraulisch, cabrioletkap, dynamo, acculader, navigatieverlichting, VDO dieptemeter, log, stuurstandaanwijzer, boiler 24l., electrisch toilet, radio/CD, Unieke boot welke in 2008-2010 een grote refit of herbouw is ondergaan. Complete casco is daarbij aangepakt, gestraald, gecoat en opnieuw betimmerd met massief mahonie. Motor, boegschroef, alle installaties en toepassingen zijn daarbij tevens nieuw geplaatst. De refit is professioneel uitgevoerd door Scheepswerf Stallinga in Leiden, een overzicht van deze arbeid beschrijft bijna 900 uur, trolling valve op de keerkoppeling, zodat deze kan ‘slippen’ en je extra langzaam kunt varen.
| Rompvorm: | Rondspant staal |
| Rompkleur: | Grijs |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Diepgang: | 55 cm |
| Waterverplaatsing: | 3.000 kg |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Buiten |
| Roer: | Enkel |
| Type interieur: | Klassiek, warm massief mahonie betimmering, op vlam gebouwd, uit een boom |
| Watertank & materiaal: | 69 liter Rvs |
| Watertankmeter: | ![]() |
| Vuilwatertank & materiaal: | 35 liter Kunststof |
| Vuilwatertankmeter: | ![]() |
| Vuilwatertank afvoerpomp: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | boiler 24 l. |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 1 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | Elektrisch |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Nanni |
| Model: | 4.50 |
| Bouwjaar: | 2010 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 50 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 348 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 2 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Technodrive |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef stalen schroefas, homokineten |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 69 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Rvs |
| Max snelheid: | 14 km/u |
| Kruissnelheid: | 9 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch sidepower |
| Accu: | 3 x 100 Ah |
| Acculader: | ![]() |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltage: | 12V |
| Log/snelheid: | ![]() |
| Dieptemeter: | VDO |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Buiskap: | ![]() |
| Kuiptent: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |