| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2003 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 8,50 m x 3,00 m x 0,80 m | ||
| Motorisatie: | Krachtige 100 pk Volvo Penta diesel + boeg- én hekschroef | ||
| Ontwerper: | Sollux Boats AS |
| Werf: | Sollux Boats AS |
| Bouwnummer: | 7264 |
| CE: | C |
| Rompvorm: | overnaads |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Kuip: | Middenkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,9 m |
| Kruiphoogte: | 290 cm |
| Diepgang: | 80 cm |
| Waterverplaatsing: | 2,7 ton |
| Besturing: | Stuurwiel mechanische besturing |
| Plek besturing: | Buiten |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Indeling en verblijfsruimtes: | Voorin een gezellige rondzit die je kunt transformeren naar een groot bed, aan bakboordzijde een natte cel voorzien van toilet en douche, en aan stuurboordzijde een tweede hut met ruim tweepersoons bed, stuurhut met kombuis en ruime kuip en toegang tot de achterkajuit met royaal tweepersoons bed. |
| Stahoogte: | 185 cm |
| Hutten: | 2 twee afsluitbare hutten |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 2 4 vaste slaapplaatsen, uit te breiden naar 6 |
| Type interieur: | Modern, houtlook teak interieur |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 195 liter Kunststof |
| Watertankmeter: | ![]() |
| Vuilwatertank & materiaal: | 110 liter Kunststof |
| Watersysteem: | Druksysteem electrisch |
| Warm water: | boiler |
| Buitenwater: | buitendouche |
| Aantal douches: | 2 1x binnen, 1x buiten |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Gas thermisch beveiligd |
| Koelkast & voeding: | ![]() Dometic |
| Vriezer: | ![]() uitneembaar |
| Verwarming: | hete luchtMikuni |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Volvo Penta |
| Model: | TAMD 31 S |
| Bouwjaar: | 2003 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 100 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | urenteller niet goed af te lezen |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 4 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Hurth/Volvo Penta |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect interkoeling; met wierfilter en natte uitlaat |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 185 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Polyethyleen |
| Max snelheid: | 25 km/u |
| Kruissnelheid: | 12 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Side Power 55 S |
| Hekschroef: | Elektrisch |
| Acculader: | 30 A Victron Phoenix 12/30 |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 600 Watt Victron Phoenix 12/600 |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Kompas: | vloeistof |
| Dieptemeter: | Nasa Target |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | Let op: werkt niet goed |
| GPS: | Geonav |
| Kaartplotter: | Geonav |
| Marifoon: | Icom |
| Ankers & materiaal: | 2 x |
| Anker bevestiging: | Lijn |
| Ankerlier: | geen ankerlier aanwezig |
| Buiskap: | ![]() |
| Kuiptent: | ![]() |
| Zeerailing: | RVS |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Kuiptafel: | ![]() |
| Reddingsboei: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |