| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1984 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 10,30 m x 3,15 m x 0,90 m | ||
| Motorisatie: | Vetus 4 cilinder, M456A, 52 pk diesel, bouwjaar 2017, 90 uren | ||
Volgnummer 3904, HOOVELD 1030, knikspant, 10,30m x 3,15m x 0,90m, bouwjaar ca. 1984, 1x 52 pk Vetus diesel, type M456A, interkoeling, Sidepower boegschroef, Sidepower hekschroef, romp staal, besturing hydraulisch, windscherm, zwemplateau, zwemtrap, spatzeilen, cabrioletkap, zonnetent, Victron Multiplus 35A acculader, zonnepaneel, walaansluiting, Victron Multiplus 800W omvormer, navigatieverlichting, 2 hut(ten), 5/7 slaapplaatsen, achterkajuit, electrisch toilet, Webasto airtop 3500 hetelucht verwarming, dekwaspomp
Keurige Hooveld met verlengd zwemplateau, in zeer goede staat van onderhoud. Klaar voor vertrek.
De 52 pk Vetus diesel is in 2017 ingebouwd en heeft slechts 90 draaiuren.
De boot is voorzien van een Sidepower Boeg- en hekschroef, met afstanbediening, manoeuvreren is kinderspel
Aluminium raamprofielen rondom
Electrisch toilet
Zomer en winterkap met extra zonnescherm (nieuw)
2 leren nieuwe bestuurdersstoelen, comfortabel lange dagen sturen
Schip is volledig geschilderd in 2 componenten verfsysteem, alles in 2019
2 nieuwe hardhouten schuifdeuren
Besturing dubbel hydraulisch
Kooktoestel 2 pits gas (nieuw nooit gebruikt)
Koelkast, compressor
Verwarming, Webasto, gereviseerd in 2012
2 nieuwe zonnepanelen
Zeerailing, nieuw, achter verhoogd
Lenspomp, dekwaspomp, bilge alarm
Gasbun, nieuw kunststof
| Werf: | Jachtwerf Hooveld, Velddriel |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,4 m |
| Diepgang: | 90 cm |
| Waterverplaatsing: | 8 ton |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing, omschakelbaar |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 185 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 5 Extra: 2 Crew: 7 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 250 liter Kunststof |
| Watersysteem: | Druksysteem electrisch |
| Buitenwater: | dekwaspomp |
| Toiletten: | 1 Elektrischnieuw toilet |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 3 pit(ten) Gas nieuw kooktoestel |
| Koelkast & voeding: | Elektrisch waeco compressor koelkast |
| Verwarming: | hete luchtWebasto Airtop 3500 |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Vetus |
| Model: | M456A |
| Bouwjaar: | 2017 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 52 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 90 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 3 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Velvet |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 200 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 14 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Losse afstandsbediening Sidepower |
| Hekschroef: | Elektrisch Sidepower |
| Accu: | 2 x 105 + 2 x 185 Ah |
| Acculader: | 35 A Victron Multiplus |
| Dynamo: | ![]() |
| Accumonitor: | ![]() |
| Omvormer: | 800 Watt Victron Multiplus |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Zonnepaneel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Buiskap: | ![]() |
| Bimini: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |