| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1975 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 9,00 m x 3,00 m x 0,75 m | ||
| Motorisatie: | 1x 40 pk Mitsubishi uit 2010 met slechts 377 vaar uren + boegschroef | ||
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Beige |
| Dek en opbouw kleur: | Beige |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,45 m |
| Kruiphoogte: | 245 cm |
| Diepgang: | 75 cm |
| Besturing: | Stuurwiel mechanische besturing |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Indeling en verblijfsruimtes: | Voorin een gezellige en royale hoekbank tegenover de kombuis waardoor er een soort woonkeuken ontstaan is. Tevens is hier de TV netjes ingebouwd. In de stuurhut heb je door de grote raampartijen een goed overzicht rondom en is er ook plek voor de 'co piloot' waardoor je gezellig 'samen' kunt varen. In de achterkajuit is de toiletruimte en een ruim tweepersoons bed en een wastafel. |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 |
| Type interieur: | Modern, houtlook |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 280 liter Rvs |
| Watersysteem: | Druksysteem elektrische drinkwaterpomp |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| TV: | ![]() |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 3 pit(ten) Gas thermisch beveiligd |
| Koelkast & voeding: | Elektrisch |
| Verwarming: | hete luchtWebasto |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Mitsubishi |
| Bouwjaar: | 2010 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 40 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 377 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 2,5 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Twin Disc |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect interkoeling; met wierfilter en natte uitlaat |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 180 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Boegschroef: | Elektrisch eigen accu |
| Accu: | 3 x 1x startaccu + 2x service |
| Acculader: | 30 A Victron Combi 12/30a |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 800 Watt Victron Combi 12/800w |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Zonnepaneel: | ![]() 3 stuks |
| Voltage: | 12V 220V |
| Dieptemeter: | ![]() nog niet aangesloten |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Bimini: | ![]() |
| Zeerailing: | volledig RVS |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |