| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1975 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Elders | ||
| Afmetingen: | 13,20 m x 3,80 m x 1,20 m | ||
| Motorisatie: | Daf 615, 6 cilinder, 138 pk diesel | ||
Fraai ogende kotter met sterke motor en boeg/hekschroef. Ruim van opzet en geschikt voor lang verblijf aan boord.
Volgnummer 3900, GILLISSENKOTTER, rondspant, 13,20m x 3,80m x 1,20m, bouwjaar ca. 1975, 1x 138 pk Daf diesel, type 615, Vetus boegschroef, Craftsman hekschroef, romp staal, dynamo, victron skylla 24/50 acculader, Vetus omvormer, 2/3 slaapplaatsen, kombuis, boiler, 1x douche, electrisch toilet, kooktoestel 4-pits therm. bev., heatpol oliekachel verwarming, van veel extra apparatuur (dieptemeter, marifoon, GPS, autopilot, roerstand, nieuwe webasto, generator, etc.) zal de werking moeten worden gecontroleerd of na te zien. Veel is niet aangesloten of (nog) niet in gebruik
| Ontwerper: | Theo Gillissen |
| Rompvorm: | Rondspant |
| Rompkleur: | Rood |
| Dek en opbouw kleur: | Beige |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal stalen dek, flexiteak op gangboorden en dekken |
| Opbouw vorm, materiaal: | stalen opbouw |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Diepgang: | 120 cm |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Doorlopende kiel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 eigenaars hut voorin, royaal dubbel bed |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 1 |
| Type interieur: | Klassiek, warm klassieke teak betimmering, voorkajuit, moderner afgetimmerd |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | ![]() |
| Vuilwatertank & materiaal: | ![]() |
| Vuilwatertank afvoerpomp: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | via een boiler |
| Aantal douches: | 1 |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Oven: | op gas |
| Koelkast & voeding: | Elektrisch |
| Verwarming: | kachelheatpol oliekachel |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | DAF |
| Model: | 615 |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 138 pk |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 6 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Velvet |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | ![]() |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 15 km/u |
| Kruissnelheid: | 12 km/u |
| Boegschroef: | Elektrisch Vetus |
| Hekschroef: | Elektrisch Craftsman |
| Accu: | ![]() 2 x 90Ah start, 4 x 150 AGM service, 2 x 200AH boegschroef |
| Acculader: | ![]() Skylla 50A |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | ![]() Vetus |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 24V 220V |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Dekzeil(en): | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |