| Categorie: | Varend woonschip | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | |||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 22,30 m x 4,25 m x 1,00 m | ||
| Motorisatie: | 1x 135 pk Ford Lehman + Side Power boegschroef | ||
| Rompvorm: | Vlakke bodem |
| Rompkleur: | Zwart |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 3,35 m |
| Kruiphoogte: | 335 cm |
| Diepgang: | 100 cm |
| Besturing: | Stuurwiel ketting besturing |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
| Stahoogte: | 200 cm kajuit voor: 2,20m., kajuit achter: 2m., stuurhut: 1,90m., kombuis: 2,05m., natte cel: 1,95m. |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 |
| Watertank & materiaal: | Staal |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Aantal douches: | 1 niet aangesloten |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| TV: | oud, werking onbekend |
| Radio/CD-speler: | oud, werking onbekend |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas thermisch beveiligd |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | CV |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Ford |
| Model: | Lehman |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 135 pk |
| Brandstof: | Diesel |
| Keerkoppeling: | Velvet |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Direct kielkoeling |
| Brandstoftank aantal: | 2 in 2019 mangaten gemaakt en tanks gereinigd |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Boegschroef: | Elektrisch Side Power (2019) |
| Acculader: | 14 A losse C-tek 24/14 |
| Dynamo: | ![]() |
| Generator: | Ford Ford 4 cilinder diesel |
| Walstroom: | ![]() |
| Kompas: | vloeistof |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Marifoon: | Sailtron + Bosch werking onbekend |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Reddingsboei: | ![]() |
| Brandblusser: | ![]() |