| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2004 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 8,10 m x 2,95 m x 0,60 m | ||
| Motorisatie: | Vetus 42 pk, 4-cilinder diesel, 870 draaiuren | ||
Volgnummer 3888, ANTARIS 720 FAMILY, knikspant, 8,10m x 2,95m x 0,60m, bouwjaar ca. 2004, 1x 42 pk Vetus diesel, type M417, Vetus boegschroef, romp polyester, aluminium raamlijsten, teak interieur, besturing mechanisch, zwemplateau, zwemtrap, cabrioletkap, kuiptent, wintertent, Mobitronic 15A acculader, walaansluiting, navigatieverlichting, Navman marifoon, 2/6 slaapplaatsen, kombuis, dinette, boiler, electrisch toilet, koelkast.
Nette boot, goede vaareigenschappen, sterke motor en praktische boegschroef. Compacte kruiser van gerenommeerde werf, goed voor de hele Family!
| Ontwerper: | Willigen Maritiem |
| Werf: | Antaris Shipyard |
| CE: | C |
| Rompvorm: | Knikspant donkerblauwe polyester romp |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Beige |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Diepgang: | 60 cm |
| Besturing: | Stuurwiel mechanische besturing |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 4 Crew: 6 |
| Type interieur: | Modern, houtlook teak houten interieur |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 120 liter |
| Vuilwatertank & materiaal: | 60 liter |
| Vuilwatertankmeter: | ![]() |
| Vuilwatertank afvoerpomp: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | boiler |
| Aantal douches: | 1 |
| Toiletten: | 1 Elektrischonderwater toilet |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Gas thermisch beveiligd |
| Koelkast & voeding: | 50 liter Gas Waeco |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Vetus |
| Model: | M417 |
| Bouwjaar: | 2004 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 42 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 870 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 2,5 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Technodrive |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 90 liter |
| Max snelheid: | 13 km/u |
| Kruissnelheid: | 9 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Vetus |
| Accu: | 2 x 120 Ah |
| Acculader: | 15 A Mobitronic |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Kompas: | ![]() |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Marifoon: | Navman |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Lijn |
| Kuiptent: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Kuiptafel: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |