| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1985 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 8,10 m x 2,85 m x 0,65 m | ||
| Motorisatie: | 75 pk sterke Volvo Penta dieselmotor + boegschroef | ||
Nette en frisse Marco 810 mét achterkajuit en hardtop. Ideale boot voor de beginnende watersporter of de sloepvaarder die wat langer aan boord wil verblijven.
Ondanks zijn misschien wat geringe lengte van 8,10m. heeft de boot een heerlijk ruime kuip, een achterkajuit met 2 volwaardige éénpersoons bedden, een kajuit met stahoogte (185cm) voorzien van een natte cel met toilet, een kombuis v.v. 2 pits gas kooktoestel en spoelbak, een ruime dinette (om te bouwen tot twee extra slaapplaatsen) en een ruime open punt met twee volwassen slaapplaatsen (of 3 kleine kinderen). Een reling rondom het gangboord en een zwemplateau met zwemtrap mogen natuurlijk niet ontbreken. De krachtige motor samen met de boegschroef zorgen ervoor dat de boot zich ook erg makkelijk laat varen.
Kortom een heerlijke boot voor de zomerse dagen, weekenden en/of vaarvakanties die ons nog te wachten staan!
| Ontwerper: | Marco Nederland |
| Werf: | Marco Nederland |
| Bouwnummer: | 785 |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Kuip: | Middenkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Diepgang: | 65 cm |
| Waterverplaatsing: | 2,8 ton |
| Besturing: | Stuurwiel mechanische besturing |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 185 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 2 |
| Type interieur: | Modern, licht |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 90 liter |
| Watersysteem: | voetpomp |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Gas thermisch beveiligd |
| Koelkast & voeding: | Gas + elektrisch |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Volvo Penta |
| Model: | MD21 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 75 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 1.950 |
| Brandstof: | Diesel |
| Keerkoppeling: | Velvet |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect interkoeling met wierfilter |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 100 liter |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Accu: | 2 x 1x 90Ah startaccu + 1x 100Ah service accu |
| Dynamo: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Kompas: | ![]() vloeistof |
| Dieptemeter: | Autohelm werkt niet goed |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Lijn & ketting |
| Kuiptent: | ![]() |
| Zeerailing: | RVS |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |