| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1997 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 11,20 m x 3,80 m x 0,90 m | ||
| Motorisatie: | Iveco 8041 M08, 80 pk diesel | ||
Volgnummer 3882, VRI-JON 37 CONTESSA, knikspant, 11,20m x 3,80m x 0,90m, bouwjaar ca. 1997, 1x 80 pk Iveco diesel, type 8041 M08, boegschroef, romp staal, aluminium raamlijsten, teak interieur, besturing hydraulisch, tweede stuurstand, ankerlier hand, zwemplateau, zwemtrap, spatzeilen, cabrioletkap, zonnetent, dynamo, Mastervolt Combi 35A acculader, zonnepaneel, walaansluiting, Mastervolt Combi 1500W omvormer, VDO kompas, VDO dieptemeter, Navman marifoon, 2 hut(ten), 4/6 slaapplaatsen, boiler 50 l, onder water toilet, kooktoestel 4-pits therm. bev., webasto hetelucht verwarming, radio/CD/TV, fraai onderhouden schip, lederen bekleding.
| Ontwerper: | Vri-Jon |
| Werf: | Vri-Jon |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Grijs |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten, zwart |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Diepgang: | 90 cm |
| Waterverplaatsing: | 11 ton |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Buiten |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Salon: | ![]() |
| Indeling en verblijfsruimtes: | afsluitbare voorkajuit, twee bedden. Kajuit met dinette aan stuurboord en ruime kombuis aan bakboord voorzien van oven en magnetron. Stuurhuis met royale bank. In de achterkajuit bevindt zich de eigenaarshut met 2 persoons bed, toilet/douche ruimte met twee deuren, dus ook voor de gasten te bereiken zonder door de eigenaarshut te moeten. |
| Stahoogte: | 200 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 2 Crew: 6 |
| Type interieur: | Klassiek, warm teak betimmering, netjes onderhouden |
| Kleur stoffering: | Wit |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 500 liter |
| Watersysteem: | Druksysteem hydrofoor |
| Warm water: | boiler 50 l. |
| Aantal douches: | 1 |
| TV: | Sharp |
| Radio/CD-speler: | Sony |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Oven: | ![]() |
| Magnetron: | ![]() |
| Koelkast & voeding: | 110 liter Elektrisch |
| Verwarming: | hete luchtwebasto |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Iveco |
| Model: | 8041 M08 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 80 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 3.555 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 4 liter/uur |
| Keerkoppeling: | ZF |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef aquadrive homokineet |
| Koeling: | Indirect |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 400 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 14 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Accu: | ![]() 2 x 140Ah start, 4 x 225Ah service |
| Acculader: | 35 A Mastervolt Combi |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 1.500 Watt Mastervolt Combi |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Zonnepaneel: | ![]() |
| Voltage: | 24V 220V |
| Kompas: | VDO |
| Dieptemeter: | VDO |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Marifoon: | Navman |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Buiskap: | ![]() |
| Bimini: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |