| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1995 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 10,20 m x 3,20 m x 0,80 m | ||
| Motorisatie: | 1x 62 pk Yanmar diesel + boegschroef | ||
Zeer frisse en nette PROFICIAT kruiser 975 G De Luxe. Het schip heeft pas twee eigenaren gehad en is altijd keuring onderhouden.
In 2018 is de volledige kap, die over het gehele achterdek gaat, vernieuwd waardoor je het vaarseizoen aardig kunt verlengen. In 2019 zijn alle accu's vernieuwd en heeft de motor nog een grote onderhoudsbeurt gehad waarbij alle vloeistoffen en filters zijn vernieuwd. Deze boot is klaar voor gebruik. Het is een kwestie van opstappen en je kunt direct aan de vakantie beginnen!
De meest recente rekeningen zijn nog aanwezig, inclusief de originele leveringsfacturen van de werf naar de eerste eigenaar !!
| Ontwerper: | Wicabo |
| Werf: | Wicabo Bartlehiem |
| Bouwnummer: | 9505005 |
| CE: | Vrijgesteld |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Geel |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 3,65 m met tent |
| Kruiphoogte: | 240 cm |
| Diepgang: | 80 cm |
| Waterverplaatsing: | 7 ton |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Indeling en verblijfsruimtes: | Voorin open punt met slaapgelegenheid, kombuis en dinette, stuurhut met binnen stuurstand en ruime L-bank, toegang tot het achterdek met 2e stuurstand en toegang tot de achterkajuit met royaal 2-persoonsbed (v.v. van lattenbodem) en natte cel met wastafel en onderwater pomptoilet. |
| Stahoogte: | 190 cm stahoogte stuurhut: 195, stahoogte kombuis: 190, stahoogte achterkajuit: 180 |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 1 afsluitbare hut in de achterkajuit |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 240 liter Staal |
| Watertankmeter: | ![]() |
| Vuilwatertank & materiaal: | 240 liter Staal incl afzuigpomp |
| Vuilwatertank afvoerpomp: | ![]() |
| Dekafzuiging vuilwater: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas thermisch beveiligd |
| Koelkast & voeding: | 47 liter |
| Verwarming: | hete luchtWebasto |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Yanmar |
| Model: | 4JH2TE |
| Bouwjaar: | 1995 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 62 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 1.825 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 3,5 liter/uur |
| Keerkoppeling: | PRM |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect Wierfilter met natte uitlaat. |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 240 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Vetus |
| Accu: | 2 x 115 Ah 2x 115Ah service accu's + 1x 62Ah startaccu, allen uit 2019 |
| Acculader: | 25 A Pallas 12/25 |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Zonnepaneel: | ![]() |
| Voltage: | 12V |
| Dieptemeter: | Logic |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| GPS: | Shipmate RS5800 |
| Marifoon: | Shipmate RS8300 |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Buiskap: | vernieuwd in 2018, rekening aanwezig |
| Zeerailing: | stalen zeereling met RVS hekjes |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Reddingsboei: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |