| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2000 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 11,75 m x 3,65 m x 1,05 m | ||
| Motorisatie: | Mercedes OM 617, 5 cilinder, 90 pk diesel | ||
Volgnummer 3877, RIVERHOPPER 36 TR, knikspant, 11,75m x 3,65m x 1,05m, bouwjaar ca. 2000, 1x 90 pk Mercedes diesel, type OM617, interkoeling, Vetus boegschroef, romp staal, mahonie interieur, windscherm, zwemplateau, zwemtrap, wintertent, Mastervolt Combi 65A acculader, walaansluiting, Mastervolt Combi 1500W omvormer, navigatieverlichting, 4/6 slaapplaatsen, achterkajuit, stuurhuis, kombuis, dinette, boiler, electrisch toilet, koelkast, kooktoestel 4-pits therm. bev., Trumatic hetelucht verwarming
| Werf: | in eigen beheer gebouwd schip |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Zwart |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,4 m |
| Diepgang: | 105 cm |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Indeling en verblijfsruimtes: | voorkajuit met twee kooien, toilet en bergruimte, royale stuurhut met lange bank, in de achterkajuit een dinette tegenover de kombuis, verder naar achteren eigenaarshut met frans bed. |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 2 Crew: 6 |
| Type interieur: | Klassiek, warm mahonie betimmering |
| Watertank & materiaal: | 800 liter Kunststof 2 x 400 l. |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | via boiler |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | hete luchtTrumatic |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Mercedes |
| Model: | OM617 |
| Aantal cilinders: | 5 |
| Vermogen: | 90 pk |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 5 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Hurth HBW250 |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 500 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Aluminium |
| Max snelheid: | 15 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Accu: | 4 x 105 Ah |
| Acculader: | 65 A Mastervolt Combi |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 1.500 Watt Mastervolt Combi |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Ankerlier: | Hand |
| Zeerailing: | RVS railing rondom gehele schip |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |