| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1990 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 11,50 m x 3,60 m x 1,15 m | ||
| Motorisatie: | 138 pk DAF type 615 | ||
| Ontwerper: | Molenmaker & mantel |
| Werf: | Molenmaker & Mantel |
| Rompvorm: | Rondspant Rondspant gejoggeld |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,55 m |
| Kruiphoogte: | 255 cm |
| Diepgang: | 115 cm |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 3 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 500 liter Rvs |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | boiler |
| Aantal douches: | 1 |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | DAF |
| Model: | 615 |
| Bouwjaar: | 1976 |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 138 pk |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 6 liter/uur |
| Keerkoppeling: | PRM |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect Kielkoeling met droge uitlaat |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 14 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Accu: | 2 x 560 Ah |
| Acculader: | 35 A Victron Combi 24/35 |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 1.800 Watt Victron Combi 24/1800 |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 24V 220V |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Kuiptent: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |