verkocht
Polaris Manta 860 HT Basisgegevens van de Polaris Manta 860 HT
| Categorie: |
Motorjacht |
| Vraagprijs: |
verkocht |
| Bouwjaar: |
1979 |
| Materiaal: |
Polyester |
| Ligplaats: |
Loosdrecht |
| Afmetingen: |
8,60 m x 3,20 m x 0,70 m |
| Motorisatie: |
Peugeot 62 PK diesel |
Algemene omschrijving
Volgnummer 3866, POLARIS MANTA HT, knikspant, 8,60m x 3,20m x 0,70m, bouwjaar ca. 1979, 1x 62 pk Peugeot diesel, type DTP-62, romp polyester, besturing hydraulisch, zwemtrap, walaansluiting, navigatieverlichting, dieptemeter, 2/4 slaapplaatsen, niet aanwezig, onder water toilet, kooktoestel 2-pits therm. bev., niet aanwezig verwarming
Algemeen
| Werf: | Polaris Heusden |
| Bouwnummer: | 48 |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Beige |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Open Kuip (OK): |  |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,65 m |
| Diepgang: | 70 cm |
| Waterverplaatsing: | 2.800 kg |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
Accommodatie
| Salon: |  |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: |  |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 Crew: 4 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kussens: |  |
| Gordijnen: |  |
| Watertank & materiaal: | 200 liter |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Toiletten: | 1 Handmatig
onderwater pomptoilet |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: |  |
Motor en elektra
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Peugeot |
| Model: | DTP-62 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 62 kW |
| Urenteller: |  |
| Draaiuren: | 2.710 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 4 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Hurth |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef
3 blads schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 250 liter |
| Toerenteller: |  |
| Walstroom: |  |
| Voltage: | 12V |
Navigatie en elektronica
| Dieptemeter: |  |
Uitrusting buitenom
| Zwemtrap: |  |
| Stootwillen, lijnen: |  |