| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1980 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | |||
| Afmetingen: | 9,50 m x 3,30 m x 0,90 m | ||
| Motorisatie: | Peugeot 55 pk diesel | ||
Volgnummer 3855, SUPER FAVORITE 950 OK SALON , knikspant, 9,50m x 3,30m x 0,90m, bouwjaar ca. 1980, 1x 55 pk Peugeot diesel, type Indenor, boegschroef, romp staal, davits, zwemplateau, zwemtrap, kuiptent, acculader, navigatieverlichting, 2/6 slaapplaatsen, stuurhuis, schuifdak, onder water toilet, schijnwerper, zeer nette Favorite met royale open kuip. Keurig onderhouden, fris interieur. Een recent keuringsrapport aanwezig ter inzage.
| Ontwerper: | Mulder |
| Werf: | H. van Kleef/ voorheen Mulder |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Grijs |
| Dek en opbouw materiaal: | Hout teak dekken |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,3 m |
| Diepgang: | 90 cm |
| Waterverplaatsing: | 7 ton |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 185 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 4 Crew: 6 |
| Type interieur: | Klassiek, warm fraaie mahoniehouten betimmering |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | Kunststof |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Toiletten: | 1 Handmatigonderwater pomptoilet |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Spiritus Dometic |
| Koelkast & voeding: | Elektrisch nieuwe compressor koelkast Dometic |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Peugeot |
| Model: | Indenor |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 55 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 2.180 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 3 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Hurth |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef watergesmeerde schroefas |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 200 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 14 km/u |
| Kruissnelheid: | 10 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Accu: | 2 x 100 Ah nieuwe accu's |
| Acculader: | ![]() |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltage: | 12V |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Lijn |
| Kuiptent: | ![]() |
| Dekzeil(en): | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Davits: | zware rvs davits. draaibaar |
| Teakdek: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Kuiptafel: | ![]() |