| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | |||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 9,20 m x 3,00 m x 1,00 m | ||
| Motorisatie: | 1 x Mercedes 200D, 54 pk diesel, 4 cilinders | ||
Volgnummer 3852, MOTORSLOEP - OPGEBOUWDE REDDINGSLOEP -, rondspant, 9,20m x 3,00m x 1,00m, 1x 54 pk Mercedes diesel, type 200D, kielkoeling, romp staal, besturing hydraulisch, hand ankerlier, steunzeil, kompas, Nasa dieptemeter, Sailor marifoon, stuurstandaanwijzer, 4/5 slaapplaatsen, stuurhuis, radio/cassette. ‘Wat een leuk scheepje!’ U zult aan aandacht geen tekort komen wanneer u met deze opgebouwde sloep onderweg bent.
| Rompvorm: | Rondspant stalen rondspant romp |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Grijs |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal stalen dek |
| Opbouw vorm, materiaal: | stalen opbouw |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,5 m |
| Diepgang: | 100 cm |
| Waterverplaatsing: | 7000 |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing, twee stuurstanden |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel aangehangen roer |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 185 cm |
| Hutten: | 1 afsluitbare hut in de achterkajuit, kleine hut voorin |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 Crew: 6 2 tot 4 slaapplaatsen |
| Type interieur: | Klassiek, warm mahonie betimmering |
| Watertank & materiaal: | 1 x staal |
| Watersysteem: | electrische pomp |
| Toiletten: | 1 chemisch toilet |
| Radio/CD-speler: | radio/cassete |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pits kooktoestel |
| Koelkast & voeding: | koelkast |
| Verwarming: | moet nagekeken, eberspächer |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Mercedes Mercedes 200D |
| Model: | 200D |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 54 pk |
| Draaiuren: | 1750 |
| Brandstof: | Diesel |
| Voortstuwing: | Schroef schroefas |
| Koeling: | Indirect kielkoeling |
| Brandstoftank aantal: | 1 x |
| Accu: | 1 x 140 start (nieuw) 1 x 150 Ah (oud) |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V12V |