| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1985 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 11,50 m x 3,50 m x 0,90 m | ||
| Motorisatie: | Daf DF615M, 6 cilinder diesel | ||
Volgnummer 3854, BLAUWEHAND KRUISER, knikspant, 11,50m x 3,50m x 0,90m, bouwjaar ca. 1985, 1x 118 pk Daf diesel, type DF615M, Cupa 24V boegschroef, romp staal, mahonie interieur, besturing hydraulisch, tweede stuurstand, hand ankerlier, davits, windscherm, zwemplateau, zwemtrap, Victron Multi 16A acculader, Victron Multi 800W omvormer, Seafahrer dieptemeter, stuurstandaanwijzer, 4/7 slaapplaatsen, stuurhuis, schuifdak, geyser, electrisch toilet, koelkast, kooktoestel 4-pits therm. bev., Trumatic hetelucht verwarming, radio/CD, dekwaspomp
| Werf: | Holterman en de Vries Meppel |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Diepgang: | 90 cm |
| Waterverplaatsing: | 12.000 kg |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | 3 roeren |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Salon: | ![]() |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 3 Crew: 7 |
| Type interieur: | Klassiek, warm mahonie betimmering |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | Rvs |
| Vuilwatertank & materiaal: | Kunststof |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | via een geiser |
| Buitenwater: | dekwaspomp |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | Elektrisch |
| Verwarming: | hete luchtTrumatic |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Daf |
| Model: | DF615M |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 118 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 5.100 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 6 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Paragon |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect Beunkoeling en droge uitlaat |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 15 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch 24V Cupa |
| Acculader: | 16 A Victron Multi |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 800 Watt Victron Multi |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 24V 220V |
| Dieptemeter: | ![]() |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Buiskap: | ![]() |
| Bimini: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Davits: | rvs |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |