| Categorie: | Sloep | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2009 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | |||
| Afmetingen: | 6,60 m x 2,45 m x 0,55 m | ||
| Motorisatie: | Nanni 3-75 HE 3 cilinder diesel van 35pk | ||
Volgnummer 3849, EUROSLOEP 660, overnaads, 6,60m x 2,45m x 0,55m, bouwjaar ca. 2009, 1x 35 pk Nanni diesel, type 3-75HE, romp staal, aluminium raamlijsten, mahonie interieur, besturing hydraulisch, cabrioletkap, acculader, omvormer, navigatieverlichting, 2 slaapplaatsen, kombuis, boiler
Keurig onderhouden cabin sloep, stuurwiel besturing, twee slaapplaatsen, sterke Nanni dieselmotor
| Rompvorm: | Multiknik overnaads stalen romp |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Grijs |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Kuip: | Achterkuip |
| Doorvaarthoogte normaal: | 1,1 m |
| Diepgang: | 55 cm |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulisch |
| Plek besturing: | Buiten |
| Roer: | Enkel aangehangen roer |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 70 liter |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Toiletten: | 1 chemisch toilet |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Nanni |
| Model: | 3-75HE |
| Aantal cilinders: | 3 |
| Vermogen: | 35 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 2 liter/uur |
| Keerkoppeling: | TwinDisc |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 72 liter |
| Max snelheid: | 14 km/u |
| Kruissnelheid: | 10 km/u |
| Accu: | ![]() |
| Acculader: | ![]() |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltage: | 12V |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |