| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1973 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 8,35 m x 2,75 m x 0,95 m | ||
| Motorisatie: | Bukh 2 cilinder diesel | ||
Volgnummer 3844, LM27, S-spant, 8,35m x 2,75m x 0,95m, bouwjaar ca. 1973, 1x 20 pk Bukh diesel, romp polyester, mahonie interieur, besturing hydraulisch, davits, kuiptent, dynamo, kompas, 2/4 slaapplaatsen, onder water toilet, kooktoestel 2-pits , goed varende en stabiele ex motorsailer, aluminium mast en zeilen nog aanwezig
| Werf: | LM Yachting Denmark |
| Rompvorm: | S-spant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Opbouw vorm, materiaal: | polyester opbouw |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 1,95 m |
| Diepgang: | 95 cm |
| Waterverplaatsing: | 4.500 kg |
| Besturing: | Helmstok stuurwiel hydraulisch of helmstok, |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Doorlopende kiel |
| Stahoogte: | 180 cm |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 Crew: 4 |
| Type interieur: | Klassiek, warm mahonie betimmering |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 120 liter |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Toiletten: | 1 Handmatigonderwater pomptoilet |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Spiritus |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Bukh |
| Aantal cilinders: | 2 |
| Vermogen: | 20 kW |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 1,5 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Hurth |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Direct |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 120 liter |
| Accu: | 2 x 92 + 180 Ah |
| Dynamo: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V |
| Kompas: | ![]() |
| Aantal masten: | 1 |
| Mast materiaal: | Aluminium |
| Grootzeil: | ![]() |
| Fok: | ![]() |