| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1982 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 11,00 m x 3,20 m x 1,15 m | ||
| Motorisatie: | 1x 60 pk Beta Marine (2014) met slechts 975 uur! | ||
Volgnummer 3837, KEMPALA 1050, knikspant, 11,00m x 3,20m x 1,15m, bouwjaar ca. 1982, 1x 60 pk Beta Marine diesel, type B-60HE, boegschroef, romp staal, besturing hydraulisch, tweede stuurstand, hand ankerlier, davits, zwemplateau, zwemtrap, cabrioletkap, zonnetent, C-tek 25A acculader, zonnepaneel, walaansluiting, vloeistof kompas, Seafahrer dieptemeter, log, Sailtron marifoon, Lowrance GPS, 4/6 slaapplaatsen, boiler Trumatic, 1x douche, electrisch toilet, kooktoestel 4-pits therm. bev., Trumatic hetelucht verwarming, radio/CD, dekwaspomp
Keurig onderhouden boot met een fris interieur, recente motor en veel vernieuwde apparatuur.
| Ontwerper: | Jachtwerf Kempers |
| Werf: | Jachtwerf Kempers |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Grijs |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Opbouw vorm, materiaal: | staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Kruiphoogte: | 230 cm |
| Diepgang: | 115 cm |
| Waterverplaatsing: | 9.000 kg |
| Besturing: | Stuurwiel dubbele hydraulische stuurstand |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 2 4 tot 6 slaaplaatsen |
| Type interieur: | Klassiek, warm mahonie betimmering |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 2x 150L staal |
| Vuilwatertank & materiaal: | 50 liter Kunststof |
| Watersysteem: | Druksysteem electrisch |
| Warm water: | boiler trumatic |
| Aantal douches: | buitendouche |
| Toiletten: | 1 Elektrischelectrisch |
| Radio/CD-speler: | radio/CD |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas thermisch beveiligd |
| Koelkast & voeding: | Elektrisch |
| Verwarming: | hete luchtTrumatic |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Beta Marine |
| Model: | B60HE |
| Bouwjaar: | 2014 |
| Vermogen: | 60 kW |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 975 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 4 liter/uur ca. 3,5 l/u |
| Keerkoppeling: | PRM |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef schroefas |
| Koeling: | Indirect interkoeling |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 120 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 13 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Toerenteller: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch accu 105 Ah |
| Accu: | ![]() 1x 100Ah start, 2x 140Ah service, 1x 105Ah boegschroef |
| Acculader: | ![]() C-tek 25A |
| Dynamo: | 100Ah |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Zonnepaneel: | ![]() 2x |
| Voltage: | 12V 220V |
| Kompas: | ![]() vloeistof |
| Dieptemeter: | Seafahrer |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| GPS: | Lowrance |
| Marifoon: | Sailtron + extra marifoon |
| Ankers & materiaal: | 2 x |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Buiskap: | cabrioletkap |
| Bimini: | bimini |
| Zeerailing: | ![]() |
| Zwemplatform: | met dekwaspomp |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Davits: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | 2 x brandblusser |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |