| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1990 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 11,00 m x 3,75 m x 0,80 m | ||
| Motorisatie: | 1 x Yanmar 88 pk 4 cilinder diesel, | ||
Volgnummer 3828, GILLISSEN STEVENVLET 1100 OK, rondspant gejoggeld, 11,00m x 3,75m x 0,80m, bouwjaar ca. 1990, 1x 88 pk Yanmar diesel, type 4JH2-DTE, Vetus 50 kgf boegschroef, romp staal, aluminium raamlijsten, besturing hydraulisch, hand ankerlier, zwemplateau, zwemtrap, acculader, walaansluiting, navigatieverlichting, Raymarine marifoon, stuurstandaanwijzer, 2/4 slaapplaatsen, zelflozende kuip, stuurhuis, schuifdak, boiler, radio/CD
Zeer goed onderhouden rondspant scheepje met stoere uitstraling. Sterk gebouwd en goed varend.
| Ontwerper: | Th. Gillissen |
| Werf: | Jachtwerf Kok Leimuiden |
| Rompvorm: | Rondspant gejoggeld |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,45 m |
| Diepgang: | 80 cm |
| Waterverplaatsing: | 10 ton |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulisch |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Opmerkingen: | Schilderwerk romp en onderwater gedaan in 2018. Opbouw in 2017 compleet geschilderd.
|
| Salon: | ![]() |
| Indeling en verblijfsruimtes: | open voorkajuit met twee kooien, royale kombuis aan bakboord en dinette aan stuurboord. Stuurhuis met hoekbank aan stuurboord, stuurstand bakboord. Deur naar de open kuip met teak vloer en diepe kuipbank. |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 500 liter Staal |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | boiler close in 10l. |
| Toiletten: | 1 Handmatigonderwater pomptoilet |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Yanmar |
| Model: | 4JH2-DTE |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 88 kW |
| Draaiuren: | 3.605 40 sinds revisie in 2018 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 4 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Kanzaki |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 2 2 x 300 liter |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 600 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Toerenteller: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Vetus 50 Kgf |
| Accu: | ![]() 1 x 120 + 1 x 225 Ah |
| Acculader: | ![]() |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | ![]() |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Marifoon: | Raymarine |
| Ankers & materiaal: | Gegalvaniseerd |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |