| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1989 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 7,55 m x 2,65 m x 0,70 m | ||
| Motorisatie: | Volvo Penta d1-30 3 cilinder diesel 30 pk (2006) | ||
Volgnummer 3831, NIDELV 24, overnaads, 7,55m x 2,65m x 0,70m, bouwjaar ca. 1989, 1x 30 pk Volvo Penta diesel uit 2006, type D1-30, Craftstman boegschroef ingebouwd in 2013, romp polyester, aluminium raamlijsten, teak interieur, besturing mechanisch, windscherm, zwemtrap, cabrioletkap, Mastervolt acculader, walaansluiting, navigatieverlichting, Silva vloeistof kompas, Nasa dieptemeter, Simrad marifoon, Garmin 182H GPS, stuurstandaanwijzer, 2/4 slaapplaatsen, kooktoestel 2-pits , Webasto HL 18D hetelucht verwarming, radio/cassette.
Zeer goed onderhouden en compleet uitgerust scheepje met fijne vaareigenschappen. Ideale beginner of weekender. De recente motor en de sterke boegschroef zijn twee enorme pluspunten van deze Nidelv, maar ook de algemene staat van onderhoud verdient een pluim voor de eigenaar.
| Ontwerper: | Gunnar Nilsen |
| Werf: | Nidelv Boats Norway |
| Rompvorm: | Rondspant overnaads |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 1,8 m |
| Diepgang: | 70 cm |
| Besturing: | Stuurwiel mechanische besturing |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
| Stahoogte: | 155 cm |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm teak betimmering |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 70 liter Kunststof |
| Vuilwatertank afvoerpomp: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Spiritus |
| Verwarming: | hete luchtWebasto HL 18D |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Volvo Penta |
| Model: | D1-30 |
| Bouwjaar: | 2006 |
| Aantal cilinders: | 3 |
| Vermogen: | 30 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 1,5 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Volvo Penta |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | ![]() |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 70 liter |
| Max snelheid: | 14 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Toerenteller: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Craftsman (2013) |
| Accu: | ![]() 2 x 100 Ah |
| Acculader: | ![]() Mastervolt |
| Walstroom: | extra walstroomkabel |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V |
| Kompas: | Silva vloeistof |
| Dieptemeter: | Nasa |
| Windmeter: | ![]() |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| GPS: | Garmin 182 H |
| Marifoon: | Simrad |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Lijn |
| Kuiptent: | ![]() |
| Dekzeil(en): | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Kuiptafel: | ![]() |
| Opmerkingen: | extra kap voor in de winter, tevens is er een groot dekzeil |
| Reddingsboei: | ![]() |
| Bilgepomp: | Handmatig |
| Brandblusser: | ![]() |
| Opmerkingen: | reddingvesten |