| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2001 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 7,20 m x 2,61 m x 0,80 m | ||
| Motorisatie: | 39 pk Yanmar diesel + boegschroef | ||
| Ontwerper: | Lunde Bat, Norge |
| Werf: | Lunde Bat, Norge |
| CE: | C |
| Rompvorm: | Knikspant overnaads |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,34 m |
| Kruiphoogte: | 200 cm |
| Diepgang: | 80 cm |
| Waterverplaatsing: | 2.000 kg Netto gewicht ca. 1800 kg. |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 185 cm |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 tot 4 slaapplaatsen te creëren |
| Type interieur: | Modern, houtlook |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 130 liter Rvs |
| Vuilwatertank & materiaal: | 70 liter Rvs |
| Dekafzuiging vuilwater: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | boiler 16L. |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Spiritus |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Yanmar |
| Model: | 3JH3E |
| Bouwjaar: | 2001 |
| Aantal cilinders: | 3 |
| Vermogen: | 39 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 1.267 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 2,5 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Kanzaki |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect interkoeling; met wierfilter en natte uitlaat |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 130 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Rvs |
| Max snelheid: | 15 km/u |
| Kruissnelheid: | 10 km/u |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Accu: | ![]() 2x 105Ah |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltage: | 12V |
| Kompas: | vloeistof |
| Log/snelheid: | Silva |
| Dieptemeter: | ![]() |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| GPS: | Geonav 4C |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Lijn |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | Skai kuipkussens |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Kuiptafel: | ![]() |
| Bilgepomp: | Handmatig |
| Brandblusser: | ![]() |