| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1969 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 6,50 m x 2,75 m x 0,60 m | ||
| Motorisatie: | Yanmar 2GM20, 2 cilinder diesel, bouwjaar 1995, nog geen 400 uur | ||
Volgnummer 3826, DOERAK 650, knikspant, 6,50m x 2,75m x 0,60m, bouwjaar ca. 1969, 1x 22 pk Yanmar diesel, type 2GM20, romp staal, teak interieur, besturing hydraulisch, hand ankerlier, zwemtrap, kuiptent, dynamo, acculader, walaansluiting, Humminbird dieptemeter, 2 slaapplaatsen, boiler, webasto hetelucht verwarming, dekwaspomp, Bijzondere ‘Doerak!’. Zeer luxe verbouwd en modern ingericht met fraai teak betimmering. Yanmar 2 cilinder diesel van 1995 heeft nog geen 400 uur. Een boot voor een liefhebber!
| Ontwerper: | Eista |
| Werf: | Eistawerf |
| Bouwnummer: | 24 |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Diepgang: | 60 cm |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulisch |
| Plek besturing: | Buiten |
| Roer: | Enkel aangehangen roer |
| Stahoogte: | 180 cm |
| Slaapplaatsen: | Extra: 2 |
| Type interieur: | Modern, licht met zwaar teak lijstwerk, witte wanden, kuip volledig teak |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | Kunststof |
| Watersysteem: | Druksysteem hydrofoor |
| Buitenwater: | dekwaspomp |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Kooktoestel & brandstof: | 3 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | Gas + elektrisch |
| Verwarming: | hete luchtwebasto |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Yanmar |
| Model: | 2GM20 |
| Bouwjaar: | 1995 |
| Aantal cilinders: | 2 |
| Vermogen: | 22 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Brandstof: | Diesel |
| Keerkoppeling: | Kanzaki |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef 3 blads |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Materiaal brandstoftank: | Rvs |
| Max snelheid: | 11 km/u |
| Kruissnelheid: | 8 km/u |
| Toerenteller: | ![]() |
| Accu: | 2 x 1 x 90 + 1 x 180Ah |
| Acculader: | ![]() Mastervolt |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Voltage: | 12V |
| Dieptemeter: | Humminbird |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Ankerlier: | Hand |
| Kuiptent: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |