| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1990 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 11,95 m x 3,70 m x 1,25 m | ||
| Motorisatie: | Ford 120 PK diesel. 6 cilinders | ||
Volgnummer 3820, COMBIKOTTER, multiknikspant, 11,95m x 3,70m x 1,25m, bouwjaar ca. 1990, 1x 120 pk Ford Lehman diesel, type 2723E, boegschroef, romp staal, dek staal + teak, aluminium raamlijsten, teak interieur, besturing hydraulisch, hand ankerlier, zwemtrap, Victron 12/50 acculader, Vloeistof kompas, Sailor marifoon, 4/6 slaapplaatsen, geyser, onder water toilet, Webasto hetelucht verwarming, radio/CD/TV
Goed onderhouden, mooi gelijnde kotter met degelijk en gezellig teakhouten interieur. Sterke Ford 6 cilinder, boegschroef, gescheiden douche en wc
| Ontwerper: | Jachtwerf Combi |
| Werf: | Jachtwerf Combi |
| Rompvorm: | Multiknik staal |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Diepgang: | 125 cm |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Salon: | ![]() |
| Indeling en verblijfsruimtes: | afsluitbare voorkajuit, kombuis en dinette in kajuit, stuurhuis met royale bank, achterkajuit met gescheiden toilet en douche en eigenaarshut. |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 2 Crew: 6 |
| Type interieur: | Klassiek, warm teak betimmering |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 250 liter |
| Vuilwatertank & materiaal: | 100 liter |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | via geiser |
| Buitenwater: | dekwaspomp |
| Aantal douches: | 1 |
| Toiletten: | 1 |
| TV: | ![]() |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | hete luchtwebasto |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Ford |
| Model: | 2723E |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 120 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 2.100 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 5 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Velvet |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef 4 blads |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 500 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 14 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Accu: | 3 x 3 x 180 Ah |
| Acculader: | 50 A Victron |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Kompas: | vloeistof kompas |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Marifoon: | sailor |
| Aantal masten: | 1 |
| Mast materiaal: | Aluminium |
| Steunzeil: | ![]() |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Bimini: | ![]() |
| Zeerailing: | RVS |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Reddingsboei: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |