| Categorie: | Speed- en sportboten | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2007 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 8,76 m x 3,00 m x 0,96 m | ||
| Motorisatie: | 300 pk V8 | ||
Volgnummer 3817, BAYLINER 285 CIERA, diep v, 8,76m x 3,00m x 0,94m, bouwjaar ca. 2007, 1x 300 pk Mercruiser benzine, type MAG MPI Bravo III, Sidepower boegschroef, romp polyester, aluminium raamlijsten, kersen interieur, trimvlakken, electrisch ankerlier, windscherm, zwemplateau, zwemtrap, cabrioletkap, wintertent, Samlex acculader, walaansluiting, 1200W omvormer, navigatieverlichting, dieptemeter, log, Icom marifoon, Northstar Explorer 550 GPS, stuurstandaanwijzer, 4/6 slaapplaatsen, zelflozende kuip, boiler 5 gallon, electrisch toilet, koelkast, kooktoestel 2-pits , schijnwerper, radio/CD/TV, dekwaspomp, airconditioning, muggenhorren in cabriolet, CO melder, serviesgoed, urenstand ca. 500 bedrijfsuren.
| Ontwerper: | Bayliner USA |
| Werf: | Bayliner USA |
| CE: | C |
| Rompvorm: | V-bodem polyester romp |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,8 m |
| Diepgang: | 96 cm |
| Waterverplaatsing: | 3.500 kg |
| Besturing: | Stuurwiel powersteering |
| Plek besturing: | Buiten |
| Roer: | Enkel |
| Trimflaps: | ![]() |
| Stahoogte: | 185 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 2 Crew: 6 |
| Type interieur: | Modern, licht |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 125 liter |
| Vuilwatertank & materiaal: | 75 liter |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | boiler |
| Buitenwater: | dekwaspomp buitendouche |
| Aantal douches: | 2 |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| TV: | ![]() |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Elektrisch electrisch en alcohol |
| Magnetron: | ![]() |
| Koelkast & voeding: | ![]() compressor Norcold |
| Airconditioning: | Marine Air |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Mercruiser |
| Model: | MAG 350 MPI |
| Bouwjaar: | 2007 |
| Aantal cilinders: | 8 |
| Vermogen: | 300 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | ca 500 |
| Brandstof: | Benzine |
| Verbruik: | 6 liter/uur bij kruissnelheid |
| Overbrenging: | Hekdrive |
| Voortstuwing: | Schroef duoprop |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 387 liter |
| Max snelheid: | 50 km/u |
| Kruissnelheid: | 15 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Sidepower |
| Accu: | ![]() 3 x 100 AH |
| Acculader: | ![]() Samlex |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 1.200 Watt |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | 110 en 220V |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Log/snelheid: | ![]() |
| Dieptemeter: | ![]() |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| GPS: | Northstar Explorer 550 |
| Marifoon: | Icom |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Elektrisch |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Kuiptafel: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Zelflozende kuip: | ![]() |