| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1975 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 11,30 m x 3,50 m x 1,00 m | ||
| Motorisatie: | 1x 120 pk DAF type 575 met boegschroef | ||
| Ontwerper: | Th. Gillissen |
| Werf: | Jachtwerf Gebr. Dolman |
| Bouwnummer: | 211 |
| Rompvorm: | Rondspant |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Hout teak dek en stalen opbouw |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Kuip: | Middenkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,45 m |
| Kruiphoogte: | 245 cm |
| Diepgang: | 100 cm |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 1 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 350 liter Staal |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Buitenwater: | dekwaspomp |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 3 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | DAF |
| Model: | 575 |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 120 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 2.800 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 6 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Velvet |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef 4 blads schroef |
| Koeling: | Indirect kielkoeling + natte uitlaat |
| Brandstoftank aantal: | 2 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 900 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 16 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Boegschroef: | Elektrisch Cupa |
| Accu: | 4 x 500 Ah 2x 125Ah start + 2x 125Ah service |
| Acculader: | ![]() Victron Combi 12/70 |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 1.600 Watt Victron Combi 12/1600 |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Zonnepaneel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Kompas: | Navman |
| Dieptemeter: | Navman |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| GPS: | Navman Tracker |
| Marifoon: | Navman |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Elektrisch |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Zeerailing: | RVS en hekstoel met potdeksel |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Teakdek: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Reddingsboei: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |