| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2000 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 10,80 m x 3,75 m x 1,00 m | ||
| Motorisatie: | Yanmar 88 pk diesel | ||
BRANDSMAVLET 1050 GSAK, stalen multiknikspant romp (5mm), afmetingen: 10,80m x 3,80m x 1,00m, Casco geleverd door de werf in 1999, afgebouwd in eigen beheer en te water in 2000, 1x 88 pk Yanmar diesel, type 4JH2, electrische Vetus boegschroef, besturing hydraulisch, tweede stuurstand, hand ankerlier, davits, zwemtrap, 80A dynamo, Victron 12/25 acculader, zonnepaneel, losse 180W omvormer, navigatieverlichting, vloeistof kompas, 2/5 slaapplaatsen, achterkajuit, boiler 40L., ruime afgescheiden douche in de achterkajuit, separate toiletruimte met onder water pomptoilet, Webasto hetelucht verwarming, dekwaspomp
| Ontwerper: | Brandsma Brandsma Jachten, Sneek |
| Werf: | Brandsma Brandsma Jachten, Sneek |
| Bouwnummer: | 65 |
| CE-normering: | 3A verklaring casco, afbouw in eigen beheer |
| Rompvorm: | Multiknik multiknikspant (5mm) |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw materiaal: | stalen dek |
| Opbouw vorm, materiaal: | stalen opbouw (4mm) |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | ca. 2,50 mtr. |
| Diepgang: | 100 cm |
| Waterverplaatsing: | 11 ton ca. 11.000 kg |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulisch, dubbele stuurstand |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Indeling en verblijfsruimtes: | Voorin open punt met gezellige rondzit welke eenvoudig om te bouwen is tot 2pers.bed en ruime kombuis met aan weerskanten kastruimte, stuurhut met veel zitgelegenheid, hal naar de achterkajuit met aan stuurboord het toilet en via de achterkajuit, met groo |
| Stahoogte: | 195 cm door het gehele schip gemiddeld 1,95 mtr. |
| Hutten: | één afsluitbare hut (AK) |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 3 2 tot 5 slaapplaatsen |
| Type interieur: | Klassiek, warm teakhouten betimmering |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | stoffen bekleding |
| Watertank & materiaal: | Rvs 2x 250 ltr. RVS tanks |
| Vuilwatertank & materiaal: | Rvs 1x 250 ltr. RVS tank |
| Watersysteem: | Druksysteem electrisch |
| Warm water: | boiler 40L. |
| Aantal douches: | 1 ja, separate douche met stahoogte, te bereiken via de achterkajuit |
| Toiletten: | 1 Handmatigja, onder water pomptoilet |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas 4 pits thermisch beveiligd |
| Koelkast & voeding: | ![]() ja, met vriesvak |
| Verwarming: | hete luchtWebasto heteluchtverwarming |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Yanmar Yanmar, type 4JH2 DTE |
| Bouwjaar: | 1996 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 88 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | ca. 160o uur |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 4 liter/uur ca. 4 l/u |
| Keerkoppeling: | PRM |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef 4 blads |
| Koeling: | Indirect interkoeling |
| Brandstoftank aantal: | 2x 250 ltr. stalen tanks |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 500 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 14 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Toerenteller: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Vetus |
| Accu: | ![]() |
| Acculader: | ![]() Victron 12v/25A |
| Dynamo: | ![]() ja, 80Ah |
| Omvormer: | ![]() |
| Walstroom: | ja |
| Zonnepaneel: | ja, 2x |
| Voltage: | 12V 220V12/220V |
| Kompas: | ![]() ja, vloeistof |
| Navigatieverlichting: | ja |
| Marifoon: | ![]() |
| Ankers & materiaal: | ![]() ja |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand ja, handmatig |
| Buiskap: | cabriokap 2 jaar oud + Bimini |
| Bimini: | ![]() |
| Dekzeil(en): | spatzeilen rondom het achterdek |
| Zeerailing: | ja, volledig RVS |
| Zwemtrap: | ja |
| Davits: | ja, RVS |
| Stootwillen, lijnen: | ja |
| Bilgepomp: | dekwaspomp |
| Brandblusser: | ja |
| Gasbun met afvoer: | ja |