| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1999 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 11,00 m x 3,85 m x 1,10 m | ||
| Motorisatie: | 1x 83 pk Perkins diesel + boeg- en hekschroef | ||
Volgnummer 3789, HELLINGSKIP 1100, multiknikspant, 11,00m x 3,85m x 1,10m, bouwjaar ca. 1999, 1x 83 pk Perkins diesel, type M90/07, hydraulisch boegschroef, romp staal, aluminium thermopane raamlijsten, teak interieur, besturing hydraulisch, tweede stuurstand, hydraulisch ankerlier, davits, windscherm, zwemplateau, Victron Combi 12/50 acculader, zonnepaneel, walaansluiting, Victron Combi 12/1500 omvormer, navigatieverlichting, Autohelm kompas, Autohelm dieptemeter, log, Raytheon Raypilot 650 autopiloot, stuurstandaanwijzer, salon, 2 hut(ten), 4/5 slaapplaatsen, achterkajuit, stuurhuis, schuifdak, kombuis, boiler, 1x douche, kooktoestel 3-pits therm. bev., Mikuni hetelucht verwarming, radio/CD/TV, spudpaal hydraulisch, electrische motorbediening, separate douche/toilet
| Ontwerper: | Vripack Yachting |
| Werf: | Hellingskip, Sneek |
| Bouwnummer: | 11A07 |
| CE: | C |
| Rompvorm: | Multiknik |
| Rompkleur: | Beige |
| Dek en opbouw kleur: | Beige |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,66 m |
| Kruiphoogte: | 266 cm |
| Diepgang: | 110 cm |
| Waterverplaatsing: | 10 ton |
| Besturing: | Stuurwiel electronische motorbediening |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 1 |
| Type interieur: | Klassiek, warm fraaie teak betimmering |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 500 liter Rvs |
| Watertankmeter: | ![]() |
| Vuilwatertank & materiaal: | 500 liter Rvs |
| Watersysteem: | Druksysteem hydrofoor |
| Warm water: | boiler |
| Aantal douches: | 1 |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| TV: | ![]() |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 3 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | hete luchtMikuni |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Merk: | Perkins |
| Model: | M90/07 |
| Bouwjaar: | 1999 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 83 pk |
| Draaiuren: | 1.500 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 3,5 liter/uur |
| Keerkoppeling: | PRM |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Direct |
| Brandstoftank aantal: | 2 1x 250 + 1x 200 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 450 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 14 km/u |
| Kruissnelheid: | 10 km/u |
| Boegschroef: | Hydraulisch |
| Hekschroef: | Hydraulisch |
| Accu: | 3 x 2 x 180 service + 1 x 120 Ah start |
| Acculader: | 50 A Victron Combi |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 1.500 Watt Victron Combi |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Zonnepaneel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Kompas: | Autohelm |
| Log/snelheid: | Autohelm |
| Dieptemeter: | Autohelm |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Autopilot: | Raytheon Raypilot 650 |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hydraulisch |
| Spudpalen: | ![]() |
| Buiskap: | ![]() |
| Dekzeil(en): | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Bijboot: | Rubberboot Brig RIB 330 |
| Bijboot buitenboordmotor: | Mercury 8 pk 4-takt |
| Davits: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Reddingsboei: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |